۸۷۲ دستگیری در طرح «رعد ۵۱»

۸۷۲ دستگیری در طرح «رعد ۵۱»

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۰۳:۴۵

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری آنا، سردار حسین رحیمی صبح امروز ۱۷ آذرماه در حاشیه طرح رعد پلیس پیشگیری تهران بزرگ اظهار کرد: با تلاش همکارانم در پلیس پیشگیری، در ۴۸ ساعت گذشته ۸۷۲ نفر سارق، مالخر و… دستگیر شد و محصول این عملیات کشف بالغ بر ۳ هزار اموال مسروقه شهروندان بود.

رحیمی بیان کرد: بیش از ۷۰۰ تلفن همراه از ۸ باند سارق کشف شد و ۲۰۸ دستگاه خودرو و موتور سرقتی دد این مرحله از طرح کشف شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: نزدیک به ۲۰ میلیارد تومان از اموال مردم در این مرحله از طرح کشف و ضبط شد، همچین ۶ فقره سلاح جنگی نیز از مجرمان کشف کردیم.

وی گفت: ۵ عملیات مسلحانه داشتیم که افراد دستگیر شدند و ۵۶ قبضه سلاح سرد نیز در این طرح کشف کردیم و اشراف خوبی بر روی مراکز تجمع سارقان دادیم و ۸۸ پاتوق نیز منهدم شده است.

رحیمی بیان کرد: در این طرح ۱۱ مرکز مالخر و ۱۱۸ مرکز فروش خرد مواد مخدر شناسایی شد و ۱۲ نفر از ارازل و اوباش نیز در این مرحله از طرح شناسایی شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: نزدیک به ۶ میلیارد تومان کالای قاچاق توسط همکارانم کشف و ضبط شد.

وی گفت: یک گروهی را دستگیر کردیم که مشخص شد یک برادر و خواهر شهروندان را اغفال می‌کردند و بعد از آن وسایل منازل را خالی میکردند. احتمال دارد از این باند موارد دیگری نظیر اغفال، تعرض، سرقت دختران و… هم کشف شود.

انتهای پیام/۴۱۷۲

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

یک + پنج =

x

این مطالب را نیز ببینید!

ورود یک میلیون دُز واکسن آسترازنکا اهدایی لهستان

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از گروه اقتصاد خبرگزاری آنا، سید روح اله ...