یارانه کرونا به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟

یارانه کرونا به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟

زمان انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۱۱:۰۸

وزیر رفاه اعلام کرد:با دستور رئیس جمهور به کلیه افرادی که شغل خاص با درآمد ثابت ندارند، در اسفندماه یک بسته حمایتی پرداخت می‌شود.

خبرخوب به نقل از خبرآنلاین، محمد شریعتمداری وزیر رفاه در پیامی توئیتری نوشت: حمایت از اقشار کم درآمدی که در آمد ثابت ندارند از مهم‌ترین اولویت‌های ماست.

وزیر رفاه اعلام کرد که با دستور مهم رئیس جمهور و همراهی سازمان برنامه به کلیه افرادی که شغل خاص با درآمد ثابت ندارند، در اسفندماه یک بسته حمایتی پرداخت می‌شود. این افراد با کمک بانک اطلاعات ایرانیان شناسایی یا ثبت‌نام می‌شوند.

محمدباقر نوبخت  معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه هم امروزدر حاشیه بازدید از آزاد راه شهید همت در استان البرز اظهار داشت: کسانی را که شغل خاصی برای تامین درآمد ثابت ندارند، توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شناسایی شده اند که تا پایان اسفند ماه جاری یک بسته حمایتی اختصاص یافته و به آنان  مبالغی پرداخت خواهیم کرد.  

وی ادامه داد: برای کسانی که مشاغلی داشتند و اکنون دچار مشکل شده اند  با سازوکارهای تعریف شده ، تسهیلات کم بهره با دوره تنفسی سه ماهه  پیش بینی شده است.

نوبخت بیان داشت : تلاش دولت براین است که با همه تنگناهای بودجه ای که دشمنان خبیث ملت ایران در این شرایط خاص تحمیل کرده اند به مردم  و بیماران کمک شود

یک نظر

  1. سلام..همسر من توی یه مغازه کار میکنه و هیچ درآمدی نداشته بخاطر کرونا و خداشاهده ماه قبل هم اجاره خانه رو قرض گرفتیم و به صاحبخانه دادیم و دوباره باید سر برج دوباره قرض بگیریم برای اجاره دیگه خورد و خوراکمون هیچ با دوتا بچه کوچیک ….و با عدالتی که هست مطمئنم که یارانه کرونا به ما تعلق نمیگیره….خداوکیلی باید دردمونو به کی بگیم؟؟؟؟

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

1 × سه =