کیانی: می‌توانیم مدعی قهرمانی باشیم

کیانی: می‌توانیم مدعی قهرمانی باشیم

زمان انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۱۲:۰۰

به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از خبرگزاری تسنیم کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز مدعی شد اگر این تیم در نیم‌فصل اول هفدهمین لیگ برتر نتیجه بگیرد، می‌تواند مدعی قهرمانی در این مسابقات باشد.

مهدی کیانی در مورد شرایط فعلی تراکتورسازی گفت: بازیکنان تراکتورسازی با انگیزه زیادی تمرینات فشرده را پشت سر می‌گذارند تا آماده شروع بازی‌های لیگ برتر شوند. خوشبختانه شرایط خوب است و امیدوارم همه دست به دست هم بدهیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم. مدیریت باشگاه هم تلاش می‌کند تا شرایط تیم را بهتر کند.

وی در پاسخ به این پرسش که تراکتورسازی با محرومیت در نقل‌وانتقالات تابستانی، آیا می‌تواند مدعی قهرمانی باشد، اظهار داشت: فعلاً نمی‌توان از قهرمانی حرف زد و باید لیگ شروع شود. برای ما مهم این است که در نیم‌فصل اول نتایج خوبی بگیریم. اگر در نیم‌فصل اول خوب نتیجه بگیریم، می‌توانیم با جذب چند بازیکن در نیم‌فصل دوم مدعی قهرمانی باشیم.

کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با اشاره به وضعیت خودش و اینکه امسال هم از جمع تراکتورسازان جدا نشد، تأکید کرد: خوشبختانه شرایط خوبی دارم و خوشحالم که در تراکتورسازی ماندم. امیدوارم در فصل جدید عملکرد خوبی داشته باشم تا رضایت هواداران و کادر فنی را جلب کنم.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

پنج + 8 =