کومان: این برد و سه امتیاز به ما آرامش می‌دهد

سرمربی تیم ملی فوتبال هلند از کسب برد در بازی نخست نارنجی‌ها ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتبال هلند در بازی نخستش در یورو ۲۰۲۴ به مصاف لهستان رفت و در نهایت با نتیجه دو بر یک به پیروزی دست پیدا کرد تا گام نخست را محکم بردارد. لهستان در این بازی در دقیقه ۱۶ توسط بوکسا پیش افتاد اما خاکپو در دقیقه ۲۹ گل تساوی را به ثمر رساند. نیمه نخست با همین نتیجه به پایان رسید اما هلند در دقیقه ۸۳ توسط وخهورست گل پیروزی را به ثمر رساند تا سه امتیاز ارزشمند این بازی را کسب کند.

رونالد کومان بعد از برتری تیمش برابر لهستان در یورو گفت: نیمه اول خیلی خوب بودیم و یک ساعت فوتبال خیلی خوبی را بازی کردیم اما بعد از آن کمی دچار افت شدیم. به نظرم قادر بودیم باز هم گل بزنیم و موقعیت‌های خوبی نیز داشتیم که از دست رفتند. در نیمه اول باید ۳-۱ یا ۴-۱ جلو می‌افتادیم. خیلی چیزها خوب پیش رفت اما چیزهای زیادی برای بهترشدن وجود دارند. این واقعیت که ما این پیروزی را با سختکوشی به دست آوردیم نیز حس خوبی به ما می‌دهد. این برد و سه امتیاز به ما آرامش می‌دهد و این برای ما بسیار خوب است.

او افزود:  خیلی خوب بود که ووت گل پیروزی را به ثمر رساند. او برای تیم بسیار مهم است. در هر صورت کسب برد در اولین بازی اهمیت زیادی داشت که توانستیم به این مهم برسیم. همچنین فکر می‌کنم خاکپو عالی بازی کرد و در سمت چپ خیلی خوب پیش رفت.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا