چمدان ۱۱ کیلویی هروئین به ترکیه نرسید

چمدان ۱۱ کیلویی هروئین به ترکیه نرسید

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۳:۵۵

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از روز یکشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار “مهدی معصوم بیگی” در خصوص جزئیات این خبر افزود: با انجام اقدامات پلیسی چندین ماهه و تمرکز دایره مبارزه با مواد مخدر پلیس فرودگاه مهرآباد بر فعالیت های یک باند فعال در زمینه ترانزیت مواد مخدر به کشورهای خارجی، اطلاعات دقیقی در ارتباط با حمل مواد مخدر توسط ۲ نفر از اعضاء این باند به مقصد کشور ترکیه در اختیار پلیس فرودگاه امام (ره) قرار گرفت.

وی افزود: با مشخص شدن زمان انتقال مواد مخدر، قاچاقچیان به محض ورود به فرودگاه حضرت امام (ره) شناسایی و دستگیر شدند که در بازرسی از بار همراه آنان مقدار ۱۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین که به شکل بسیار حرفه ای در ۲ عدد چمدان جاسازی شده بود، کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: ۲ نفر دیگر از اعضاء این باند در اسفند ماه سال ۹۹ که قصد انتقال مواد مخدر به کشور ترکیه را داشتند در همان بازه زمانی شناسایی و در فرودگاه حضرت امام (ره) دستگیر شدند که در بازرسی از چمدان های همراه مقدار ۱۴ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی کشف شد.

سردار معصوم بیگی با اشاره به اینکه، پرونده در خصوص متهمان تشکیل و به همراه مواد مخدر مکشوفه تحویل مراجع قضائی شد، خاطرنشان کرد: اقدامات لازم در خصوص شناسایی سایر قاچاقچیان و انهدام کامل باند در دستور کار پلیس فرودگاه پلیس پیشگیری ناجا قرار دارد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

4 + 12 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

روزانه ۵۰ هزار سفر با اتوبوس شهری در قم انجام می‌شود

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از ایرنا، مسعود طبیبی روز چهارشنبه در جلسه ...