پیگیری مطالبات شهرداری از دولت به جایی نرسیده است/ حذف ردیف بودجه های مهم در شهرداری

پیگیری مطالبات شهرداری از دولت به جایی نرسیده است/ حذف ردیف بودجه های مهم در شهرداری

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۴۲

میثم مظفر عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران در گفت و گو با خبرنگار شهری گروه جامعه خبرگزاری آنا، در خصوص حذف ردیف بودجه های شهرداری از سوی سازمان برنامه و بودجه و ارائه آن به مجلس گفت: متاسفانه دولت در تدوین لایحه بودجه ۱۴۰۱ ردیف هایی که همواره برای حمایت از شهرداری ها مهم و دارای اولویت و اهمیت بوده را حذف کرده است.

وی با بیان این که بحث توسعه مترو تهران و خرید تجهیزات برای توسعه مترو و اتصال آن به حومه تهران، کمک هزینه خرید اتوبوس و مینی بوس برای توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی، اعتبارات مربوط به کاهش آلودگی هوا و خرید تجهیزات آتشنشانی و ایمنی و نجات همیشه دارای ردیف های اعتباری بوده اند و امسال هم در خواست افزایش بودجه داشتیم افزود: امسال سازمان برنامه و بودجه آن ها را حذف کرده است و باید قبل از ارسال و تصویب در مجلس اصلاحات لازم انجام شود.


بیشتر بخوانید:

نمایشگاه‌ها جز ترافیک و آلودگی فایده دیگری در شهر ندارند/ لزوم اصلاح ردیف بودجه شهرداری‌ها در مجلس


مظفر با بیان این که شهردار تهران موظف است این موضوع را با جدیت پیگیری کند ادامه داد: امیدوارم با رسیدگی های لازم در چند هفته آینده این موراد اصلاح شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در مورد مطالبات شهرداری از دولت و اقدامات لازمی که زاکانی باید انجام می داد بیان کرد: نه تنها تاکنون اتفاقی دراین خصوص صورت نگرفته است بلکه سازمان برنامه و بودجه ردیف بودجه هایی را هم حذف کرده است.

انتهای پیام/۴۱۶۱

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

5 + 10 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

طرحی که موجب تسریع در روند رسیدگی به پرونده های قضائی می‌شود/ علت عدم اخذ وکیل از سوی مردم چیست؟

گروه جامعه خبرگزاری آنا- احسان یعقوبی؛ موضوع تعداد وکیل در کشور از آن دست موضوعاتی ...