پلیس هرمزگان بیش از ۲تن مرفین در میناب کشف کرد

پلیس هرمزگان بیش از ۲تن مرفین در میناب کشف کرد

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۰۷

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از روز یکشنبه پلیس هرمزگان سردار سرتیپ دوم غلامرضا جعفری افزود:  تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان میناب با کار گسترده اطلاعاتی و بهره‌گیری از شیوه‌های نوین پلیسی اعضای یک باند حرفه‌ای قاچاق مواد مخدر مرفین را که به‌صورت ترانزیت فعالیت داشتند، شناسایی کردند.

وی ادامه داد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند، سرانجام بامداد امروز (۱۵فروردین ۱۴۰۰) با همکاری مأموران انتظامی مستقر در ایستگاه بازرسی چغازردی این شهرستان به ۲ دستگاه کامیون بونکر گاز مشکوک و بلافاصله خودروها را متوقف کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان افزود: پس از برش انتهای بونکر یکی از کامیون‌ها، ۲ تن و ۵۲ کیلو و ۲۰۰ گرم مواد مخدر از نوع مرفین که به طرز بسیار ماهرانه در انتهای کامیون جاساز شده بود، کشف شد و ۲ نفر از قاچاقچیان و سوداگران مرگ دستگیر شدند.

سردار جعفری اضافه کرد: بنا به اظهار قاچاقچیان دستگیرشده، مواد مخدر کشف شده از مرزهای شرقی کشور بارگیری شده بود و آن‌ها قصد انتقال این محموله به عسلویه استان بوشهر را داشتند که با هوشیاری و تلاش پلیس در انتقال این محموله سنگین و کم‌نظیر در کشور، ناکام ماندند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: با توجه به اطلاعات به دست آمده از متهمان، تلاش مأموران برای شناسایی و دستگیری سایر اعضای این باند ادامه دارد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

دوازده + شش =

x

این مطالب را نیز ببینید!

۵ هکتار از اراضی ملی بوشهر آزادسازی شد

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از روز شنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، ...