پشتکار در عرصه ظروف من را به جوانی میلیاردر تبدیل کرد

پشتکار در عرصه ظروف من را به جوانی میلیاردر تبدیل کرد

زمان انتشار : 1401/09/03 - 18:13

برای شروع هر کاری سختی ‌هایی وجود دارد که می ‌توان با تلاش و پشتکار این سختی ‌ها را به ‌آسانی تبدیل کرد و در کسب‌ و کار خود موفق شد، من نیز در ابتدا در حوزه فروش ظروف با سختی‌ هایی رو به رو شدم اما توانستم با یک برنامه‌ ریزی مناسب در عرض چند ماه به ‌سرعت رشد کنم و با ارائه ظروف جذاب و شیک و مشتریان زیادی را به دست آوردم که این رشد ثروت زیادی را برای من به ارمغان آورد. در ادامه چند نمونه از این حوزه سودآور را معرفی می‌کنم.

ظروف میناکاری

امروزه یکی از ظروف پرطررفدار ظروف میناکاری می باشد که قیمت ظروف میناکاری بسته به عوامل مختلف مانند برند شرکت تولیدی و طرح و نقش متفاوت می باشد. معنی لغوی کلمه مینا، آبگینه یا پیاله است. میناکاری نیز به هنر استفاده از لعاب آبی رنگ کشیدن نقش و نگار روی ظروف اشاره دارد. این هنر ایرانی را می‌توان در در و پنجره مکان‌های مذهبی و قدیمی نیز دید. شهر اصفهان از اصلی‌ترین مراکز فعالیت هنرمندان میناکاری است؛ بنابراین تعداد زیادی از کارگاه‌های میناکاری در این شهر قابل مشاهده است. این هنر را اصطلاحا هنر همنشینی رنگ و آتش می‌نامند. این دو عنصر اساس کار میناکاری ظروف و وسایل تزئینی هستند. علاوه بر این موارد برای پیاده‌سازی میناکاری به روش‌های مختلف ابزارهای دیگری از جمله انواع قلم، چکش، ورقه فلزات و … نیز نیاز است. هنرمندان به به کار بردن این وسیله‌ها و به کارگیری ذوق و سلیقه‌ی خود طرح‌های نو و خاصی را بروی ظروف به وجود می ‌آورند.

ظروف نقره

لازم به ذکر است که قیمت ظروف نقره به دلیل نقره ای در این ظروف به کار رفته است بالا باشد. در زمان های بسیار دور مردم برای ظروف دکوری مصرفی خود از ظروف نقره استفاده می کردند که با گذشت زمان استفاده از آنها کمتر شده بود اما امروزه این ظروف دوباره محبوبیت بالایی را در میان مردم به دست آورده اند. امروزه از ظروف نقره قدیمی که به آنها ظروف عتیقه گفته می شود در موزه ها نگهداری می کنند. فلز نقره در جدول تناوبی با نشان Ag نشان داده شده است و جز فلزهای براق و بسیار جذاب می باشد. این فلز به رنگ سفید مایل به خاکستری است و به دلیل انعطاف پذیری و نرمی زیاد نمی توان آنها را به صورت خالص استفاده کرد.

 ظروف نقره

ظرف شکلات خوری

همانطور که می دانید ظروف شکلات خوری طرفداران زیادی را دارند قیمت ظرف شکلات خوری  بسته به جنس این ظروف متغیر می باشد. ایرانیان از دیرباز به مهمان نوازی معروف بوده اند و همیشه تلاش کرده اند بهترین ظروف را برای پذیرایی از میهمانهای خود استفاده کنند. یکی از ظروف مورد استفاده در مجالس ایرانیان شکلات خوری های شیک و رنگارنگ است.  این شکلات خوری ها که گاهی موارد مصرف دیگری پیدا می کنند و به عنوان شیرینی خوری و حتی میوه خوری استفاده می شوند نقشی مهم و محوری در میز پذیرایی دارند. به خاطر این نقش مهم, داشتن شکلات خوری در هر خانه‌ای لازم  و ضروری می‌باشد و شما باید در کنار سایر ظروف و لوازم آشپزخانه خود یک شکلات خوری داشته باشید. اما افراد خوش سلیقه و به روز و طرفدارمحصولات شیک و مدروز به دنبال این هستند که یک شکلات‌خوری خاص و جذاب پیدا کنند تا نما و دکور خانه خود را چشم نوازتر کنند.

ظرف شکلات خوری
x

این مطالب را نیز ببینید!

به رویای میلیاردی شدنم تحقق بخشیدم

به رویای میلیاردی شدنم تحقق بخشیدم

سعی کنید همیشه کاری را انتخاب کنید که مورد علاقه شما باشد. کاری را که ...