٢٢۶٩ بوستان شهری و جنگلی تهران تعطیل شد

٢٢۶٩ بوستان شهری و جنگلی تهران تعطیل شد

زمان انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۵:۵۴

خبرخوب به نقل از ایلنا نوشت: ٢٢۶٩ بوستان محله ای، منطقه ای و فرامنطقه ای تهران براساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا با نصب پلاکاردهایی تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود.

علی محمد مختاری، مدیر عامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران با بیان اینکه براساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا و با تاکید شهردار تهران تا اطلاع ثانوی تمامی بوستان های شهری و جنگلی تهران تعطیل هستند، گفت: به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامتی و بهداشت خانواده ‌ها بوستان های پایتخت از امروز صبح تعطیل اعلام شدند.

او با بیان اینکه پارک های شهر تهران فاقد حصار هستند، اضافه کرد: به همین منظور پلاکاردهایی در اطراف پارک ها با این مضمون که « شهروندان گرامی به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامتی خانواده ها از پذیرش شما در بوستان‌ها معذوریم؛ لطفا در خانه ها بمانید» نصب شده است. از دیروز بعداز ظهر این پلاکاردها در اطراف تمامی پارک های شهر تهران نصب شده است.

مدیر عامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران با بیان اینکه نگهبان هایی در اطراف پارک ها مستقر شدند تا در این باره توضیحات لازم را به شهروندان ارایه دهند، عنوان کرد: خوشبختانه تا این لحظه بررسی ها نشان می دهد شهروندان همکاری خوبی در این باره داشته اند.

مختاری با بیان اینکه تهران ٢٢۶٩ بوستان محله ای، منطقه ای و فرامنطقه ای دارد، افزود: با از بین رفتن این بیماری به طور حتم شرایط پذیرش در بوستان های پایتخت به روند عادی باز می گردد. تعطیلی بوستان های پایتخت از طریق رسانه ملی هم به سمع و نظر شهروندان رسیده است.

اسامی بخشی از بوستان های منصقه ای و فرامنطقه ای شهر تهران به شرح زیر است:
«دریاچه و بوستان چیتگر،جوانمردان،نهج البلاغه،کوهسار،ملت،سرخه حصار، طالقانی، پردیسان، لویزان،یاس فاطمی،قیطریه، شفق،جمشیدیه، نیاوران، آزادگان، گفتگو،۱۲ فروردین،۱۴معصوم،۱۷شهریور،۲۲بهمن، تختی،آبان، آذر،ونک، بزرگراه کردستان، آرارات، آزادی،آلاله،آهنچیآوینی،ائمه اطهار،ابریشم،اتحاد، اختر،ارج، اردیبهشت،ارغوان، امیرکبیر،امیرشرفی،اندیشه،انقلاب،اهل بن علی،ایثار،باران،باغات،قصر،بدر،برزگر،بسیج،بعثت،بنفشه،بهار،بهاران،بهارشیراز،بهاره،بهمن، نسترن،یازدهم مرکزی،والائیان، ۱۸۸ غربی ،بوستان آذین،آفتابگردان،آلاله،ابوذر،احد زاده،پارک شهر،لاله طالقانی،ساعی، ارم آزادگان، میثاق،شهید رجایی.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

10 − 8 =