وقوع ۵۳۰ هزار ازدواج در سال گذشته

وقوع ۵۳۰ هزار ازدواج در سال گذشته

زمان انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۲۱:۴۵

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان از وقوع بیش از ۵۳۰ هزار واقعه ازدواج و بیش از ۱۷۴ هزار واقعه طلاق در سال ۹۸ خبر داد.

به گزارش اخبار خوب، اعظم کریمی در نشست هفته ازدواج با اشاره به برخی از برنامه‌های معاونت جوانان در هفته ازدواج گفت: همزمان با این هفته جشنواره فیلم کوتاه زندگی با معرفی آثار منتخب فیلم سازان جوان انجام می‌شود.


وی ادامه داد: از دیگر برنامه هایی که با مشارکت جوانان، استان‌ها و سمن‌ها برگزار می‌شود، برگزاری کمپین مشاوره رایگان است که برای این منظور ۳۵۰ مرکز تخصصی به ارائه مشاوره رایگان به جوانانی که در آستانه ازدواج یا در ۵ سال اول زندگی هستند، می‌پردازند.


کریمی با بیان اینکه متقاضیان با مراجعه به سایت وزارت ورزش و جوانان به تفکیک استان‌ها به آدرس و سایت این مراکز دسترسی پیدا می‌کنند، گفت: همچنین طی فراخوانی جزئیات این مراکز به اطلاع جوانان رسیده است.


وی با تاکید بر اینکه فرهنگ مشاوره باید نهادینه شود، تصریح کرد: این کار به انتخاب آگاهانه کمک و از طلاق پیشگیری می‌کند.


مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان در ادامه به پویش تبلیغاتی ازدواج از طریق بازی‌های رایانه‌ای پرطرفدار ایرانی پرداخت و گفت: تولیدات این پویش به آموزش مهارت‌های زندگی به جوانان می‌پردازد و این بار تولیدات به زبان ساده مابین بازیهای پرطرفدار پخش می‌شود و پیش بینی می‌کنیم چند میلیون بازدید کننده داشته باشد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

7 + دوازده =