نمایشگاه طراحی‌های ۲ هنرمند ایرانی در هلند

نمایشگاه طراحی‌های ۲ هنرمند ایرانی در هلند

زمان انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۷:۵۹

«هنر؛بدون مرز» عنوان نمایشگاه طراحی‌های حسین طادی و امیرمحمدزاده است که جمعه (۱۱ مهرماه) درمرکز Podiu Zuidhaege درشهر آسن هلند برپا می‌شود.

به گزارش اخبار خوب به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی نمایشگاه « هنر بدون مرز»، حسین طادی درباره این نمایشگاه توضبح داده است: “ویلم فوختوفنگ حدود هفت سال است که کارهای من و سایر شاگردان فرهاد گاوزن را دنبال می‌کند. برای او شیوه کارگروهی ما و فعالیت‌های خانه و موزه طراحی، بسیار اهمیت دارد. به همین دلیل سال گذشته به ایران سفر کرد و از نزدیک درجریان فعالیت‌های ما قرار گرفت و به من و امیرمحمدزاده پیشنهاد برپایی دو نمایشگاه انفرادی در Podiu Zuidhaege داد.

او افزود: درنمایشگاه «هنر بدون مرز» نمایشگاه انفرادی از آثار من و امیرمحمدزاده به صورت همزمان برپا می‌شود. این دو نمایشگاه جمعه (۱۱ مهرماه) با حضور جمعی از چهره‌های معروف فرهنگی هلند افتتاح می‌شود و نمایشگاه تا دو ماه ادامه دارد و  پس از آن، آثار این نمایشگاه در شهرهای آمستردام و نیویورک نیز نمایش داده می‌شود.

طادی نیز درباره مجموعه آثارش اظهار کرده است: دراین نمایشگاه بیش از ۲۰۰ طراحی درابعاد متنوع به همراه مجموعه هفت طراحی بزرگ با عنوان”Hands” به نمایش گذاشته می‌شود.

به گفته این هنرمند، مجموعه “Hands” درطول دوران قرنطینه و ویروس کووید ۱۹ شکل گرفته است. 

درادامه امیرمحمدزاده نیز درباره آثارش گفت: از سال۱۳۸۶ به شکل جدی طراحی می کنم و برخلاف برخی ازهنرمندان که تنها یک موضوع را دست مایه کارشان می کنند، من به صورت موازی چندین مجموعه را با هم پیش می برم و دراین نمایشگاه نیز بیش از ۲۰۰ طراحی در ابعاد متنوع به همراه ۱۱ طراحی در ابعاد بزرگ به نمایش در می آید.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

بیست − یک =