نفرات برتر مسابقه گلف آزاد کشور معرفی شدند

نفرات برتر مسابقه گلف آزاد کشور معرفی شدند

زمان انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۲۱:۱۲

نفرات برتر مسابقه گلف آزاد کشوری در مجموعه انقلاب، معرفی شدند.

به گزارش اخبار خوب به نقل از ایسنا، مسابقات آزاد یک روزه گلف کشوری عصر امروز (پنجشنبه) در زمین گلف مجموعه انقلاب با حضور ۵۰ بازیکن از سراسر ایران برگزار شد.

نتایج این مسابقه به شرح زیر است: 

در هندی کپ ۰ تا ۹ نتایج زیر به دست آمد: 
۱-سعید براتی
۲-مهدی شانجانی
۳- سجاد کرمپور
بهترین اسکور در این بخش بدون محاسبه هندی کپ ابراهیم نوری با اسکور ۷۶ است.

در هندی کپ ۱۰ تا ۲۰ نتایج زیر به دست آمد: 
۱- حمید لک
۲- حامد دعوتی
۳- منصور فکری
بهترین اسکور بدون محاسبه هندی‌کپ توسط حمید منصوری  با اسکور ۸۴ ثبت شد.

حمید عزیزی، رئیس فدراسیون گلف در پایان مسابقات گلف آزاد کشور اظهار کرد: گلف و رشته‌های تابعه دارای فاصله ذاتی اجتماعی است و در فضای باز برگزار شده و در کنار آن پروتکل‌های ضد کرونا با حداکثر ضوابط رعایت می‌شود. از هنگامی که زمان برگزاری این رقابت ها را اعلام کردیم علاقه‌مندان با آمادگی بالا پیش قدم این مسابقات شدند.همچنین خانم‌ها نیز ۱۵ آبان ماه در همین محل برای مسابقات آزادی کشوری حاضر می‌شوند.

وی در ادامه افزود: سعی کردیم با برگزاری این مسابقات چند نشان را با یک تیر بزنیم. اول ایجاد فضای مسابقه و حفظ شور نشاط ورزشی و دوم قرار دادن بازیکنان در شرایط مسابقه که منجر به بهبود تمرینات آنها شود. قرار است منتخبان طبق تشخیص سرمربیان در اردو شرکت کنند.

رئیس فدراسیون گلف در خصوص زمان برگزاری اردوها گفت: اردو نیاز به اسکان دارد و ما مسابقات را هم یک روزه برگزار می‌کنیم تا در بحث اسکان مشکلی برای ورزشکاران ایجاد نشود.

وی در خصوص زمان آغاز لیگ گفت: هدف ما برگزاری سوپر لیگ است و باید منتظر شرایط شیوع کرونا باشیم و ببینیم‌ اجازه داریم یا نه اما مانند گذشته آمادگی برگزاری لیگ را داریم.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

11 − یک =