مومنی رئیس اداره ورزش شهرداری منطقه ۱۰ تهران شد

مومنی رئیس اداره ورزش شهرداری منطقه ۱۰ تهران شد

زمان انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ۱۶:۵۵

پیشکسوت ورزشی و ستاره سابق تیم های ملی، استقلال و مدیر آکادمی باشگاه استقلال به عنوان “مشاور شهردار و رئیس اداره ورزش شهرداری منطقه ۱۰ پایتخت” منصوب شد.
به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۰، در نشستی که با حضور طباطبایی پیشکسوت ورزش کشور؛ علی خسروی مجری برنامه ورزشی و پیشکسوت داوران، سید مهدی سیدعلی داور بین المللی فوتبال، غلام‌رضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ایران، ‌احمد شکفته قهرمان کشتی جهان و جمعی از پیشکسوتان ورزشی و مدیران فرهنگی، روابط عمومی، ایثارگران و دبیر شورای فرهنگی اجتماعی برگزار شد ضمن بررسی مسائل اجتماعی و فرهنگی، با اعطای حکمی از سوی مجید رباطی شهردار منطقه، دکتر محمد مومنی به عنوان مشاور شهردار و رئیس اداره اداره ورزش شهرداری منطقه ۱۰ معرفی شد.
رباطی در حاشیه این نشست ضمن تشریح و تاکید بر توجه و استفاده از ظرفیت های اجتماعی و فرهنگی در منطقه برای مقابله با آسیب های اجتماعی افزود: امروزه فقر، بیکاری و اعتیاد یکی از معضلات مهم جامعه است و بدین سبب باید توجه ویژه ای به ورزش داشته باشیم و در بخش فرهنگی و ورزش از همه ظرفیت ها استفاده کنیم.
رباطی در ادامه توجه به برنامه سوم شهرداری تهران و حرکت در مسیر قانونی را ضروری دانست و تصریح کرد: جلب مشارکت شهروندان، نگاه ویژه به نیازمندان و محرومان، رسیدگی به خانواده معظم شهیدان، رسیدگی به مشکلات و درخواست شهروندان و تعامل در همه زمینه ها با آن ها و همچنین تقویت هویت منطقه از اهداف اصلی در منطقه می باشد که باید با تعامل، مشارکت و کار شبانه روزی در را راستای تحقق شعار “تهران شهری برای همه” بکوشیم.
شایان ذکر است؛ محمد مومنی دارای دکترا در رشته تربیت بدنی و از بازیکن سابق تیم ملی کشور و تیم استقلال به عنوان رئیس ورزش منطقه ۱۰ معرفی شد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

پنج × 4 =