مهران مدیری: تبلیغات نیست به مسئولیت اجتماعی‌ام عمل می‌کنم

مهران مدیری: تبلیغات نیست به مسئولیت اجتماعی‌ام عمل می‌کنم

زمان انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۰:۳۲

کارگردان و مجری برنامه «دورهمی» درباره همکاری و تبلیغات با یک فروشگاه زنجیره‌ای، گفت: هیچ‌گاه در بحث تبلیغات نبوده‌ام و این هم به دلیل مسئولیت اجتماعی به من واگذار شده و از آن استقبال می‌کنم.

به گزارش اخبار خوب به نقل از ایرنا، مهران مدیری ظهر امروز چهارشنبه ۱۵ مردادماه طی یک نشست رسانه‌ای ضمن تشریح فعالیت‌های تازه خود در قالب همکاری با یک فروشگاه زنجیره‌ای، از ساخت فصل پنجم «دورهمی» و همچنین فصل دوم سریال «هیولا» در شبکه نمایش خانگی پس از محرم و صفر خبر داد.

وی در توضیح دلیل همکاری خود با این فروشگاه زنجیره‌ای، گفت: یک همکاری بسیار خوب و مفید در حال شکل گرفتن است. توافق بین من و این برند شکل گرفته که مسئولیت اجتماعی و کمک به افرادی است که مشکل مالی دارند.

هیچ گاه در بحث تبلیغات نبوده‌ام

وی افزود: این تفاهم برای این خوب است که در شرایط سختی زندگی می‌کنیم و این کار به هزار نفری که مشکل دارند کمک می‌کند. من هیچ گاه در بحث تبلیغات نبوده‌ام و این هم به دلیل مسئولیت اجتماعی به من واگذار شده و از آن استقبال می‌کنم.

مدیری در توضیح بیشتر درباره تبلیغاتی نبودن این همکاری با یک فروشگاه زنجیره‌ای گفت: طی این توافق بخشی از فروش روزانه، ماهیانه و سالیانه این فروشگاه به مسایل و مشکلات مختلفی که در کشور است اختصاص داده می‌شود مثل کودکان کار و فراهم کردن وسایل تحصیل برای کودکان بی بضاعت، کمک به خانواده‌های آسیب دیده از کرونا، بیماران تالاسمی و سرطانی.

کارگردان و مجری برنامه دورهمی با بیان اینکه پذیرفتن این موضوع از طرف من با کمال میل بود چون می‌تواند بخش عمده‌ای از مشکلات خانواده‌ها رفع کند، توضیح داد: هیچوقت تبلیغات صرف را نپذیرفتم و این کار را هم به خاطر مسئولیت اجتماعی که در این اتفاق وجود داشت پذیرفتم.

هنرمندان هنوز هدایایشان را به موزه نداده‌اند

مدیری درباره موزه دورهمی که آن هم قرار بود عوایدش به زلزله‌زدگان برسد نیز توضیح داد: این مساله به دلایلی طول کشید اول اینکه هماهنگی‌های مهمی با صداوسیما نیاز داشت و دوم اینکه خیلی از هنرمندان هدایایشان را نداده بودند.

کارگردان سریال‌هایی «قهوه تلخ» افزود: ما صفحه‌ای را طراحی کرده‌ایم که تمام عکس‌های هدایایی که به موزه دورهمی اهدا شده است با توضیحاتش در این صفحه وجود دارد و من در این باره در قسمت‌های آینده برنامه دورهمی اطلاع رسانی خواهم کرد.

مزایده موزه دورهمی

وی ادامه داد: سرمایه داران، برندهای معروف و اشخاص معروف که تمایل دارند این موزه را یک جا خریداری کنند می‌توانند اعلام کنند و ما به بالاترین پیشنهاد موزه را خواهیم فروخت و در سه قسمت آخر تکلیف موزه مشخص می‌شود هم فروخته خواهد شد و هم مبلغ آن اعلام می‌شود.

مدیری درباره ادامه تولید «دورهمی» گفت: به جز این هفته، سه قسمت دیگر «دورهمی» بیشتر نداریم. یعنی هفته دیگر هم سه قسمت پخش می‌شود و «دورهمی ۴» تمام می‌شود و ما دو ماه در محرم و صفر پخش و ضبط نداریم.

فصل پنجم «دورهمی» بعد از محرم و صفر

وی درباره ادامه فعالیت‌های خود نیز، گفت: فصل پنجم «دورهمی» را از دو ماه دیگر و بعد از محرم و صفر خواهیم داشت و فصل دوم سریال «هیولا» را هم می‌سازیم. تا آنجا که بتوانم سعی می‌کنم به همه این‌ها بپردازم.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

دو + هفده =