مشاوره رایگان اساتید روان‌پرستاری و مامایی درباره کرونا

مشاوره رایگان اساتید روان‌پرستاری و مامایی درباره کرونا

زمان انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۲۳:۴۱

استادان گروه‌های روانپرستاری و مامایی دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران با راه‌اندازی خط‌های تلفنی صدای پرستار و صدای ماما در شرایط بحرانی کنونی و شیوع کووید ۱۹ اقدام به ارائه مشاوره رایگان تلفنی و خدمات مشاوره درمورد کرونا می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، صدای پرستار با شماره  ۶۱۰۵۴۰۰۲ – ۰۲۱  هر روز از ساعت ۱۱ تا ۱۹ به سوالات شما در زمینه های مراقبت کودکان، مراقبت و مشاوره سلامت روان، فوریت ها و مسمومیت ها، مراقبت از بیمار در منزل، سلامت جامعه و سالمندان، ضعف ایمنی (دیابت و شیمی درمانی) و مراقبت بیماران کلیوی و دیالیزی پاسخ خواهد داد.

همچنین صدای ماما با شماره ۶۱۰۵۴۰۰۱ – ۰۲۱ هر روز صبح ها از ساعت ۱۰ تا ۱۲ و عصرها از ساعت ۱۶ تا ۱۸ به سوالات شما پاسخ خواهد داد.

همچنین گروه روان پرستاری دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی تهران، در راستای رسالت حفظ سلامت روان جامعه و حمایت روانی هم میهنان گرامی در شرایط بحرانی حال و شیوع کووید ۱۹ اقدام به برقراری مشاوره رایگان تلفنی تا اطلاع ثانوی جهت کنترل استرس و اضطراب و سوگ ناشی از دست دادن عزیزان کرده است.

عموم هم میهنان گرامی بخصوص همکاران محترم و خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی تهران می توانند به شرح زیر از خدمات مشاوره بهره مند شوند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

5 × 3 =