مشارکت ۹۰ کتابفروشی قُمی در پاییزه ۱۴۰۰

مشارکت ۹۰ کتابفروشی قُمی در پاییزه ۱۴۰۰

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۴۹

رئیس اداره کتاب و معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، با اشاره به طرح پاییزه ۱۴۰۰ در گفت‌وگو خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در قم، با بیان اینکه طرح پاییزه کتاب همزمان با بیست و نهمین دوره هفته کتاب برگزار می‌شود، این همزمانی را به فال نیک گرفت و گفت: مدت اجرای پاییزه کتاب تاریخ ۲۹ آبان تا ۳ آذر به مدت پنج روز ادامه دارد.

روح‌الله کریمی افزود: میزان یارانه خرید برای کتاب‌های تالیفی در این طرح ۲۰ درصد و برای کتاب‌های ترجمه ۱۵ درصد و سقف مجاز خرید برای هر خریدار حداکثر سه میلیون ریال و سقف یارانه خرید برای هر خریدار ۶۰۰ هزار ریال است.

 

رئیس اداره کتاب و معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، تعداد کتابفروشی‌های مشارکت‌کننده این استان را ۹۰ کتابفروشی عنوان کرد و افزود: همیشه و در طرح‌های فصلی کتابفروشی‌های قم از این طرح‌ها استقبال خوبی داشته‌اند و این اتفاق در طرح پاییزه با مشارکت ۹۰ کتابفروش تکرار شد.

وی یادآور شد: این طرح شامل کتاب‌های عمومی، دانشگاهی،کودک و نوجوان است و کتاب‌های آموزشی، کمک آموزشی، افست، فاقد شماره شابک و کتاب‌هایی که در بانک اطلاعاتی خانه کتاب ثبت نشده است مشمول طرح نخواهند شد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

ده + هفده =

x

این مطالب را نیز ببینید!

کتاب کودک در یک فرایند خلاق تولید می‌شود و با باید و نباید جور در نمی‌آید

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، نشست «استاندارد‌های نشر ...