مدعیان امروز هواداری و غمخواری مردم ایران، داروهای بیماران سرطانی و پروانه‌ای را دریغ کردند

مدعیان امروز هواداری و غمخواری مردم ایران، داروهای بیماران سرطانی و پروانه‌ای را دریغ کردند

زمان انتشار : 1401/07/07 - 11:18

سخنگوی وزارت امور خارجه؛

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: مدعیان امروز هواداری و غمخواری مردم ایران، سال‌ها خصومت و ایران‌ستیزی را تا بدان جا پیش بردند که دارو‌های خاص را نیز از «بیماران سرطانی» و «کودکان پروانه‌ای» این سرزمین دریغ کردند تا مظلومانه پرپر شوند و چشم به روی «زندگی» ببندند؟!

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از گروه منطقه و جهان خبرگزاری آنا، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (پنجشنبه) در فضای مجازی نوشت: این روز‌ها کسانی ادعای «هواداری» و غمخواری مردم ایران را دارند و شعار «زندگی» و «حقوق بشر» سر می‌دهند که سال‌هاست با سیاست «فشار حداکثری» و «تحریم‌های ویرانگر و فلج کننده» می‌خواهند مردم ایران را به استیصال کشانده و وادار به تسلیم در برابر خواسته‌های زورگویانه خود کنند.

وی افزود: مدعیان امروز هواداری و غمخواری مردم ایران، سال‌ها خصومت و ایران ستیزی را تا بدان جا پیش بردند که دارو‌های خاص را نیز از «بیماران سرطانی» و «کودکان پروانه‌ای» این سرزمین دریغ کردند تا مظلومانه پرپر شوند و چشم به روی «زندگی» ببندند؟!

سخنگوی وزارت امور خارجه اضافه کرد: در ورای مرز‌ها نیز برخی که حتی یک بار صدای اعتراض آن‌ها نسبت به درد و رنج هموطنان ایرانی شان ناشی از تحریم‌های وحشیانه و فشار حداکثری دشمن علیه مردم ایران بلند نشده بود، این روز‌ها با تجمعات، کنسرت‌ها و رقص و پایکوبی و بعضا حمله به سفارتخانه‌ها، مدعی هستند که می‌خواهند «صدای مردم ایران» را به گوش جهانیان برسانند!

کنعانی یادآور شد: صدای رسای مردم ایران از آغازین روز‌های پیروزی انقلاب اسلامی که آغازگر فشار‌های حداکثری دشمنان نیز بود، همچنان این است؛ «ما در زیر بار سختی‌ها و مشکلات و دشواری‌ها قد خم نمی‌کنیم. ما راست قامتان جاودانه تاریخ خواهیم ماند.»

انتهای پیام/

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

۱۰ مدعی کسب عنوان بهترین بازیکن جام بیست و دوم

جام جهانی ۲۰۲۲ قطر ۱۰ بازیکن در این دوره از رقابت‌های جام جهانی بخت بیشتری ...