قیمت یورو و دلار در بازار سه‌شنبه ۱۰ اردیبهشت ۹۸

قیمت یورو و دلار در بازار سه‌شنبه ۱۰ اردیبهشت ۹۸

زمان انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۷:۰۹

امروز سه‌شنبه ۱۰ اردیبهشت ماه “قیمت دلار” با ۴۰ تومان افزایش قیمت نسبت به نرخ‌های پایانی دوشنبه، ۱۴ هزار و ۱۹۰ تومان اعلام شد.

به گزارش اخبار خوب به نقل از فرارو، صرافی ملی قیمت دلار را برای امروز سه‌شنبه ۱۰ اردیبهشت با ۴۰ تومان افزایش نسبت به نرخ‌های پایانی دوشنبه، ۱۴ هزار و ۱۹۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۴ هزار و ۹۰ تومان خریداری می‌کنند.
قیمت فروش یورو نیز در صرافی‌های بانک‌ها ۴۰ تومان افزایش یافت و ۱۵ هزار ۹۹۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۵ هزار ۸۹۰ تومان است.

اما قیمت ارز مبادله‌ای؛ براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (سه‌شنبه ۱۰ اردیبهشت ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته امروز ۵۴ هزار و ۳۵۶ ریال و هر یورو نیز ۴۶ هزار و ۹۹۶ ریال ارزش‌گذاری شد. قیمت ارز در بازار آزاد
همان طور که احتمالاً می‌دانید بازار ارز با قیمت‌های متفاوت و گیج‌کننده‌ای روبرو است؛ از نرخ صرافی ملی گرفته تا ارز مبادله‌ای، اما برای من و شما هیچ چیز به اندازه قیمت ارز در صرافی‌های بازار آزاد اهمیت ندارد. اطلاع از اینکه صرافی‌های مختلف قیمت را روی چه عددی تعیین می‌کنند کار سختی است. به هرحال نرخ هر شهر و محله با هم متفاوت است و بسته به تعداد ارز مورد نیاز مشتری می‌تواند تغییر کند.

برای همین در این گزارش متوسط قیمت خرید ارز در صرافی‌ها را در نظر گرفته‌ایم در حالتی که مشتری یک آدم معمولی است و قصد دارد اسکناس‌هایی به ارزش زیر هزار دلار (احتمالا به قصد مسافرت) تهیه کند. قیمت ارز بازار آزاد (تومان)

مظنه دلار۱۴۲۵۰
یورو۱۶۰۵۵
درهم امارات۳۹۰۵
پوند۱۸۵۷۰
دلار کانادا۱۰۵۵۵
لیر ترکیه۲۳۸۵
دلار استرالیا۱۰۰۱۰
یوان چین۲۱۱۰


پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

هجده + 1 =