قیمت‌ها در بازار طلا و سکه نزولی شد

قیمت‌ها در بازار طلا و سکه نزولی شد

زمان انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۲۲:۰۱

طبق اعلام کشتی آرای، روند قیمت ها در بازار طلا و سکه نزولی بوده و خرید و فروش ها به حداقل رسیده است.

محمد کشتی آرای ، درباره وضعیت بازار طلا و سکه در روز جاری ، اظهارداشت: تغییرات قیمت جهانی طلا نسبت به دیروز خیلی مختصر است و هم اکنون هر اونس طلا ۱۶۰۳ دلار قیمت خورده است.

وی با بیان اینکه کاهش قیمت ارز باعث کاهش قیمت طلا و سکه نسبت به دیروز شده است، افزود: البته علاوه بر کاهش قیمت ارز، کاهش داد و ستدها نیز موجب کاهش قیمت شده است.

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر ضمن تأکید بر روند نزولی بازار، گفت: از دیروز روند قیمت ها همزمان با کاهش قیمت ارز کاهش یافته است، بنابراین قیمت سکه از ۶ میلیون و ۵۰ هزار تومان دیروز به ۵ میلیون و ۸۲۰ هزار تومان در روز جاری رسیده است.

کشتی آرای با بیان اینکه قیمت سکه نسبت به دیروز ۱۷۰ هزار تومان کاهش یافته است، تصریح کرد: قیمت نیم سکه ۲ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان است که نسبت به دیروز ۱۰۰ هزار تومان کاهش داشته است. ضمن اینکه ربع سکه نیز ۳۰ هزار تومان کاهش داشته و به یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان رسیده است.

وی افزود: قیمت هر مثقال طلا که مبنای قیمت بازار است با ۱۵۰ هزار تومان کاهش نسبت به دیروز به ۲ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان رسیده است؛ قیمت هر گرم طلای 18 عیار نیز از ۶۰۲ هزار تومان دیروز به ۵۹۰ هزار تومان رسیده و گرمی ۱۲ هزار تومان کاهش یافته است.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

20 − 19 =