قرارگاه سفرهای نوروزی به‌زودی تشکیل می‌شود

قرارگاه سفرهای نوروزی به‌زودی تشکیل می‌شود

زمان انتشار : 1401/11/05 - 04:09

سردار رادان:

فرمانده کل انتظامی گفت: با نزدیک شدن به ایام پایانی سال و موضوع سفرهای نوروزی، ایمنی راه و حفظ جان مردم و کاهش تلفات ناشی از حوادث رانندگی در دستورکار پلیس بوده و قرارگاهی در این رابطه در تهران تشکیل شده و به‌زودی در سراسر کشور اجرایی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از گروه جامعه خبرگزاری آنا، ، سردار احمدرضا رادان، فرمانده کل انتظامی عصر امروز و در حاشیه سفر به مشهد مقدس در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: با نزدیک شدن به ایام پایانی سال و موضوع سفرهای نوروزی، ایمنی راه و حفظ جان مردم و کاهش تلفات ناشی از حوادث رانندگی در دستور کار پلیس بوده و قرارگاهی در این رابطه در تهران تشکیل شده و به‌زودی در سراسر کشور اجرایی می‌شود.

فرمانده کل انتظامی کشور افزود: تأمین امنیت همه مردم اولویت پلیس و عبور از آن خط قرمز ما است و زائران و مجاوران بارگاه ملکوتی امام رضا علیه‌السلام در این خصوص جایگاه ویژه‌ای دارند و تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد که چتر امنیت را در سراسر کشور گسترش دهیم.

وی در خصوص نصب دوربین بر روی البسه پلیس گفت: اقدامات ویژه‌ای در این رابطه در دستور کارداریم. استفاده از دوربین‌های مداربسته یکی از ابعاد هوشمند سازی است و این هدف در همه ابعاد تجهیزاتی، نیروی انسانی و ساختار سازمانی محقق می‌شود.

بر اساس اعلام پایگاه خبری پلیس، رادان در جریان این سفر پروژه هوشمند فرماندهی و کنترل پلیس‌راه و همچنین  شبکه زیرساختی فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات  سامانه‌های هوشمند فرماندهی انتظامی خراسان رضوی  را در مشهد افتتاح کرد و در این رابطه گفت: این شبکه ساختاری  پلیس هوشمند باید در تمامی پلیس‌های تخصصی استان خراسان رضوی توسعه یابد و مشهد مقدس اولین پایگاه توسعه پلیس هوشمند در کشور است.

رادان همچنین بر ضرورت هوشمند سازی پلیس تأکید کرد و گفت: مشهد اولین پایگاه فراجا در این مسیر خواهد بود.

انتهای پیام/

x

این مطالب را نیز ببینید!

استخدام ۲۰ هزار پرستار جدید ‌در سال آینده

وزیر بهداشت خبر داد؛  بهرام عین‌اللهی گفت: مجوز استخدام ۲۰ هزار پرستار جدید در کشور ...