قدرتنمایی گوشی پرچمدار جدید سامسونگ

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از خبرآنلاین، حضور گلکسی زد فلیپ ۶ در بنچمارک گیک‌بنچ نشان می‌دهد که گوشی تاشدنی جدید سامسونگ از تراشه‌ی سفارشی اسنپدراگون ۸ نسل ۳ بهره می‌برد. احتمالاً نسخه‌ی اسنپدراگون گلکسی زد فلیپ ۶ مانند سری گلکسی S24 تنها در برخی از کشورها عرضه خواهد شد.

گوشی سامسونگ مدل گلکسی زد فلیپ ۶ با شماره‌مدل SM-F741U در گیک‌بنچ ظاهر شد و آزمایش‌ها را تحت API-های Vulcan و OpenCL انجام داد. این دستگاه ۱۵٬۰۸۴ امتیاز در تست Vulkan و ۱۴٬۳۲۵ امتیاز در تست OpenCL به‌دست آورد.

گلکسی زد فلیپ ۶ و گلکسی زد فولد ۶ اندروید ۱۴ را اجرا می‌کنند و احتمالاً از رابط کاربری One UI 6.1 و قابلیت‌های هوش مصنوعی بهره خواهند برد.

گفته می‌شود گوشی‌های تاشدنی‌های جدید سامسونگ با حداکثر هشت گیگابایت رم دردسترس قرار می‌گیرند که با توجه به اینکه برخی از گوشی‌های میان‌رده‌ی سامسونگ به ۱۲ گیگابایت رم مجهز هستند، کمی عجیب است.

گلکسی زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶ در کنار گلکسی رینگ احتمالاً در جریان رویداد گلکسی آنپکد در ماه جولای (تیر و مرداد) رونمایی خواهند شد. قیمت گوشی سؤالی است که سامسونگ در مراسم رونمایی به آن پاسخ خواهد داد.

۵۸۵۸

دکمه بازگشت به بالا