فراخوان نخستین دوره رویداد ملی حامی هنر منتشر شد

فراخوان دوره نخست رویداد ملی حامی هنر در محور‌های ایران باستان؛ تزئینات اصیل؛ حفظ طبیعت منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، نخستین دوره رویداد ملی حامی هنر با هدف کمک به توسعه صنایع فرهنگی و آثار هنری و با همکاری پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی، یونسکو و موسسه فرهنگی هنری حامی هنر مانا در سطح کشور برگزار می‌شود.

این رویداد به منظور جمع آوری اطلاعات مرتبط با طرح ملی توسعه صنایع فرهنگی و آثار هنری، توانمند سازی علمی و عملی هنرمندان و شرکت کنندگان، عرضه آثار و کالا‌های هنری در در بازار‌های داخلی و خارجی، کمک به ارتقاء سطح کیفی آثار هنری در سطح بین المللی و ارایه خدمات تخصصی به ۶ زبان دنیا در بازار‌های جهانی به هنرمندان و در رشته‌های نقاشی، عکاسی، نگارگری، خوشنویسی، چاپ و تصویرگری، گرافیک و طراحی، مجسمه و سرامیک، فرش و گلیم و صنایع دستی برگزار می‌شود.

این رویداد در دو بخش رقابتی و غیر رقابتی فعال است و برگزیدگان آن بورسیه توانمندسازی حوزه‌های آموزش، نمایش و فروش آثار در سطح ملی و بین المللی را دریافت خواهند کرد و همچنین تمامی شرکت کنندگان در آن می‌توانند از خدمات پشتیبانی علمی و تخصصی استفاده نمایند و همچنین در دوره‌های آموزشی عمومی، نمایش و عرضه آثار در سطح ملی و بین المللی شرکت کنند.

در هر فصل از سال ۱۴۰۳ یک دوره از این رویداد برگزار خواهد شد و فرآیند کلی و نحوه برگزاری آن بدین صورت است که صاحبان ایده و خالقان آثار هنری و تولید کنندگان محصولات هنری و صنایع دستی علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد و استفاده از خدمات آن می‌توانند به وب سایت حامی هنر به آدرس www.madeinart.ir مراجعه کرده و پس از ایجاد حساب کاربری و طی مراحل احراز هویتی، نسبت به ثبت آثار و ایجاد فروشگاه داخلی و بین المللی و ثبت آثار و ایده‌های خود اقدام کنند. لینک‌های ورود به وب سایت رویداد: https://www.madeinart.ir/national-art-call/

دکمه بازگشت به بالا