سه فیلم به آثار در حال اکران «هنر و تجربه» اضافه شدند

سه فیلم به آثار در حال اکران «هنر و تجربه» اضافه شدند

زمان انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۹:۲۵

سه فیلم به فیلم‌های درحال اکران گروه سینمایی هنروتجربه اضافه می‌شوند.

به گزارش اخبار خوب به نقل از روابط عمومی «هنر و تجربه»، فیلم «پرو» به کارگردانی بهزاد نعلبندی، «وقتی پروانه شدم» به کارگردانی آرش زارع و «طلاقم بده به خاطر گربه‌ها» به کارگردانی محمدعلی سجادی از ۲۹ تیرماه در سینماهای هنروتجربه اکران خود را از سر می‌گیرند.

این سه فیلم سال گذشته و پیش از شیوع کرونا و تعطیلی سینماها اکران‌شان را در هنروتجربه آغاز کرده بودند و حالا بعد از بازگشایی سالن‌های سینما به ادامه نمایش می‌پردازند.

«وقتی پروانه شدم» اولین ساخته بلند داستانی آرش زارع است که ۳۰ بهمن سال گذشته در هنروتجربه اکران شد، این فیلم که نقش اصلی آن را میترا حجار بازی می‌کند، روایتی از زندگی یک زن است: یک زن ساده اما مهربان زندگی سخت و نامطبوع خود را با همسرش پشت سر می‌گذارد. بعد از اینکه ناخواسته باعث مرگ شوهرش شود، زندگی جدیدی را با بدن شوهر مرده خود آغاز می‌کند.

فیلم «پرو» که ۲۶ بهمن سال گذشته بر پرده سینماهای هنروتجربه رفت، داستان یک روز از زندگی سه شخصیت است که در نقاط مختلف تهران زندگی می‌کنند. آن‌ها برای تهیه لباسی برای عروسی از خانه خارج می‌شوند، ولی بدون آنکه بدانند بر زندگی هم تاثیر می‌گذارند و موجبات تغییر مسیر زندگی یکدیگر می‌شوند.

«طلاقم بده به خاطر گربه‌ها» هم که ششم دی ماه ۹۸ اکرانش را در سینماهای هنروتجربه آغاز کرد، بر اساس داستانی واقعی ساخته شده است. فیلم درباره زوج جوانی است که سال ۸۳ به دادگاه مراجعه و درخواست طلاق می‌دهند. رضا مولایی، مریم همتیان، جلال ترابی، شیرین ولی‌پور بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

20 + 6 =