رایزنی ایران با همسایه‌ها، اروپا و آسیا در حاشیه UNWTO

رایزنی ایران با همسایه‌ها، اروپا و آسیا در حاشیه UNWTO

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۶:۴۵

معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در حاشیه مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری در دیدار با مقامات و وزرای گردشگری کشورهای مختلف بر همکاری‌های مشترک تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از ایسنا به نقل از روابط‌عمومی معاونت گردشگری، علی‌اصغر شالبافیان در حاشیه بیست و چهارمین مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) که از تاریخ ۹ تا ۱۲ آذرماه در شهر مادرید اسپانیا برگزار شد، با وزرا، مقامات ارشد و سفرای کشورهای هدف گردشگری ایران، از جمله همسایه‌ها و منطقه خاورمیانه، آسیا و اروپا دیدارهای متعددی داشت.

او در سه روز نشست با مقامات گردشگری کشورهای هند، عمان، عراق، پاکستان، گرجستان، موریس، کویت، ازبکستان، افغانستان، آذربایجان، آلمان، گواتمالا، اندونزی، ایتالیا، ترکیه، مالزی و روسیه، بر گسترش روابط دوجانبه تاکید کرد و انتقال تجربیات دو کشور در زمینه‌های مختلف گردشگری را خواستار شد.

 شالبافیان در اهم محورهای مطرح‌شده، با دعوت مقامات به پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران، به سایر موضوعات از جمله استفاده از تجربیات مشترک، حمایت از کسب و کارهای دو کشور و نیز ایجاد زمینه همکاری‌های دوجانبه تاکید کرد.

معاون گردشگری در این دیدارها، به تاثیر روند مدیریت کشورها در مواجهه با بحران کووید-۱۹ و نیز نقش واکسیناسیون بر رونق دوباره صنعت گردشگری اشاره کرد.

شالبافیان همچنین در دیدار با دبیرکل سازمان جهانی گردشگری درباره برگزاری کنفرانس گردشگری شهری در تهران و همچنین درباره جلب حمایت این سازمان جهانی از رویداد «نوسده» در ایران مذاکره کرد.

انتهای پیام

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

پنج × چهار =

x

این مطالب را نیز ببینید!

معاون وزیر میراث فرهنگی: برنامه‌های ماندگارکردن مسافران در سمنان تقویت شود

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از ایرنا، جواد واحدی روز چهارشنبه در آیین ...