دیدار وزیر ورزش با رییس فدراسیون هندبال و سرمربی اسپانیایی تیم ملی

دیدار وزیر ورزش با رییس فدراسیون هندبال و سرمربی اسپانیایی تیم ملی

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۲:۲۸

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از ایرنا از فدراسیون هندبال، «سیدحمید سجادی» وزیر ورزش و جوانان امشب (چهارشنبه) با حضور در محل فدراسیون هندبال ضمن دیدار با ریاست فدراسیون، دیداری با «مانوئل فرناندز» سرمربی تیم ملی هندبال ایران نیز انجام داد.

در این بازدید وزیر ورزش و جوانان ضمن تبریک مجدد برای حضور تیم ملی هندبال بانوان در رقابت‌های قهرمانی جهان خاطر نشان کرد: بی تردید حضور بانوان ملی‌پوش هندبال ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان یک رخداد مهم برای ورزش بانوان به شمار می‌رود و همین حضور نیز بدون در نظر گرفتن نتایج یک موفقیت برای هندبال ایران است.

وی افزود: وزارت ورزش و جوانان از رشته هندبال حمایت می‌کند و در این مدت نیز شاهد رخ دادن اتفاقات خوبی در این رشته ورزشی هستیم. کسب سهمیه رقابت‌های قهرمانی جهان برای تیم ملی بانوان بسیار حائز اهمیت بود و امیدواریم تیم ملی هندبال مردان نیز بتواند جهانی شود.

سجادی در ادامه به حضور تیم ملی مردان ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا اشاره کرد و گفت: می‌دانیم در رقابت‌های قهرمانی آسیا، ملی‌پوشان ایران کار دشواری در پیش دارند اما به موفقیت این تیم امیدوار هستیم. وزارت ورزش و جوانان در کنار فدراسیون هندبال برای موفقیت ملی‌پوشان هندبال در میادین مختلف حضور دارد و امیدواریم تیم‌های ملی هندبال ایران در تمامی رویدادها موفق باشند.

مانوئل فرناندز سرمربی تیم ملی هندبال مردان ایران نیز در دیدار کوتاهی که با وزیر ورزش و جوانان داشت، ضمن ابراز خرسندی از این دیدار، گفت: برای من دیدار با وزیر ورزش و جوانان ایران بسیار مهم است و از برگزاری این دیدار تشکر می کنم. می‌دانم شما یک ورزشکار حرفه‌ای بوده‌اید و به خوبی با شرایط ورزش آشنا هستید. در تیم ملی هندبال تمامی تلاش خود را برای موفقیت در رقابت‌های قهرمانی آسیا به کار بسته‌ایم و امیدواریم بتوانیم در این رویداد مهم که با حضور پرتعداد و البته قدرتمند تیم‌های آسیایی همراه است به موفقیت دست یابیم.

سرمربی تیم ملی هندبال مردان ایران افزود: هندبال ایران ظرفیت بسیار زیادی برای موفقیت دارد و تردید نداشته باشید در سال‌های آینده هندبال ایران در عرصه‌های بین‌المللی موفقیت‌های زیادی را کسب خواهد کرد. تا آخرین روزی که در کنار تیم ملی هندبال ایران خواهم بود با تمام وجودم برای موفقیت می‌جنگم و به توانمندی ملی‌پوشان ایران باور دارم.

در بازدید وزیر ورزش و جوانان از فدراسیون هندبال و دیدار با رئیس فدراسیون، اسماعیل احمدی سرپرست حوزه وزارت وزارت ورزش و جوانان، کاوه احمدی مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات وزارت، مریم کاظمی پور معاون امور بانوان وزارت نیز سجادی را همراهی می‌کردند.

همچنین رییس دفتر رییس جمهوری ایران که در محل فدراسیون هندبال حضور یافته بود پیراهن افتخاری تیم ملی هندبال جمهوری اسلامی ایران را دریافت کرد.

علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال ضمن اهدای پیراهن تیم ملی هندبال ایران به غلامحسین اسماعیلی رییس دفتر رییس جمهوری یک توپ هندبال را نیز به عنوان نماد این رشته ورزشی به اسماعیلی اهدا نمود.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

1 × 3 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

تساوی در مصاف پایین‌جدولی‌ها؛ «عنایتی» از میزبانی استفاده نکرد

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از ایرنا، در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر ...