داستان‌ فارسی در میانه میدان جهانی

داستان‌ فارسی در میانه میدان جهانی

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۰۳:۳۷
به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از  خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)؛ قصه‌گویی به زبان فارسی به مسابقه قهرمانی قصه‌گویی جهان -که برای نخستین بار به صورت آنلاین برگزار می‌شود- اضافه شد.

به دنبال همه‌گیری کرونا و عدم برگزاری مسابقه جهانی قصه‌گویی در سال گذشته، مسابقه قهرمانی قصه‌گویی جهان برای اولین بار به صورت مجازی برگزار می‌شود و زبان فارسی نیز در زبان‌های مورد پذیرش این مسابقه گنجانده شده است.

سیدعلی کاشفی خوانساری سردبیر گاهنامه بین‌المللی مطالعات قصه‌گویی شهرزاد و  عضو شبکه جهانی قصه‌گویی -که همکار این مسابقه بوده است- ضمن اعلام این خبر افزود ایرانیان از سراسر جهان می‌توانند قصه‌های خود را به یکی از دو زبان فارسی و انگلیسی برای شرکت در این مسابقه ارسال نمایند.

این مسابقات محدودیت سنی ندارد و قصه‌گویان آماتور از سن ۳ تا ۱۸ سال و قصه‌گویان حرفه‌ای بزرگسال می‌توانند در ۶ رده مختلف به رقابت بپردازند. علاقه‌مندان برای شرکت در مسابقه تا ۲۴ آذر فرصت دارند ویدئوهای سه‌دقیقه‌ای خود را در سایت مسابقه  worldstorytellingchampionship.com به رایگان بارگذاری کنند. فهرست جوایز و اطلاعات تکمیلی در سایت جشنواره و کانال شهرزاد در دسترس است.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

چهارده + پنج =

x

این مطالب را نیز ببینید!

پنجمین مدرسه هیأتی‌ها در جنوب کرمان افتتاح شد+عکس و فیلم

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس، ...