خبر خوب:کیفیت پردیس بین الملل دانشگاه خوارزمی افزایش می یابد

خبر خوب:کیفیت پردیس بین الملل دانشگاه خوارزمی افزایش می یابد

زمان انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۰۷:۵۰

رئیس دانشگاه خوارزمی از افزایش کیفیت پردیس بین الملل این دانشگاه خبر داد و گفت: جذب دانشجو در پردیس به عنوان عاملی که خدمات آموزش مکمل را در اختیار دانشگاه می گذارد فرصت خوبی است.

به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب عزیزالله حبیبی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره وضعیت پردیس بین الملل دانشگاه خوارزمی و اینکه وزارت علوم به دنبال تعریف اهداف جدید برای این پردیس ها است گفت: پردیس دانشگاه خوارزمی براساس قوانین معاونت آموزشی وزارت علوم درحال فعالیت است.

وی ادامه داد: پردیس های بین المللی که احتمالا مورد نظر وزارت علوم بوده، پردیس هایی است که در مناطق آزاد تشکیل شده است آنها قرار بوده در مناطق آزاد کارهای خدماتی و آموزشی انجام داده و دانشجوی بین المل جذب کنند ولی عملا مکانیزم خدماتی که انجام می دهند با واقعیت متفاوت است.

رئیس دانشگاه خوارزمی خاطرنشان کرد: پردیس ما قرار بوده اینجا دانشجو بپذیرد بنابراین از طریق سنجش و دفتر بین الملل دانشگاه دانشجو پذیرش می کند تخلفی هم نداشته و در چهارچوب قوانین فعالیت می کند.

وی ادامه داد: جذب دانشجو در پردیس به عنوان عاملی که خدمات آموزش مکمل را در اختیار دانشگاه می گذارد و از مازاد توان برای تربیت دانشجو استفاده می شود فرصت بسیار خوبی است تلاش ما این است که این وضعیت حفظ شده و کیفیت آن افزایش یابد، چرا که دانشجویان تحصیلات تکمیلی در پردیس ها تحصیل می کنند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

هفت + نه =