خبر خوب؛ کلاهبرداری ۲ برادرزن از داماد نگون بخت

خبر خوب؛ کلاهبرداری ۲ برادرزن از داماد نگون بخت

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۷:۴۳

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از گروه جامعه خبرگزاری آنا: علی شریفی گفت: سیزدهم آذرماه پرونده ای مبنی بر کلاهبرداری و فروش مال غیر به  پایگاه یکم  پلیس آگاهی تهران ارجاع  و برای تحقیقات پلیسی شاکی پرونده به این پایگاه دعوت شد.

وی عنوان کرد: شاکی گفت، بیستم مرداد ماه سال ۱۳۹۸ یک دستگاه آپارتمان را از برادران همسرش به نام های “حمید” و “مجید” به مبلغ ۳۸  میلیارد ریال واقع در منطقه الهیه تهران خریده ام و علیرغم پرداخت ثمن معامله، فروشندگان به بهانه مفقود شدن سند ملک از تنظیم سند طفره رفته تا اینکه پس از چند ماه متوجه شدم برادران همسرم ملکی را که به من  فروخته اند به  دو فرد دیگر به نام های  “نادر” و “مهدی” به مبلغ ۷۰  میلیارد ریال فروخته اند. ولی سند را به نام من منتقل کرده اند.

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی با بیان اینکه با دعوت از خریداران دوم، صحت ادعای شاکی مشخص شد، ابراز کرد: با شناسایی مخفیگاه متهمان مجید در مخفیگاهش دستگیر ولی در تحقیقات پلیسی مشخص شد که حمید از محل سکونتش متواری شده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: مجید در تحقیقات پلیسی معترف شد،  به همراهی و همفکری دایی خود به نام “داود” علاوه بر فروش ملک به شوهر خواهرم و نادر و مهدی مجددا ملک را به فرد دیگری به اسم “شهروز” به مبلغ ۷۵  میلیارد ریال فروخته ایم.

شریفی با اشاره به اینکه با شناسایی مخفیگاه داود وی در مخفیگاهش در یکی از مناطق شمالی تهران دستگیر شد،  توضیح داد: با دستگیری ۲ تن از اعضای این باند، هر دو متهم به دادسرا معرفی و با صدور قرار مجرمیت روانه زندان شده اند.

وی در پایان خاطر نشان کرد:  تلاش برای دستگیری خواهر زاده متواری کماکان ادامه دارد.

انتهای پیام/۴۰۷۶/

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

چهارده + 18 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

خبر خوب؛ در هفته جاری سامانه بارشی گسترده‌ای نداریم

صادق ضیائیان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری آنا در ارتباط با وضعیت هوای کشور در ...