خبر خوب؛ هفته پانزدهم مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس آغاز شد

خبر خوب؛ هفته پانزدهم مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس آغاز شد

زمان انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۸:۱۹

در دور اول روز این هفته اسب‌های بیش از سه سال نژاد ترکمن کلاس چهار به مسافت هزار و ۶۵۰ متر با هم به رقابت پرداختند که اسب “جانی بیگ سیاه”، زودتر از دیگر اسب‌ها از خط پایان عبور کرد و اسب‌های “یادگار جاهد” و “گل دلشاد” به ترتیب دوم و سوم شدند.

در دور دوم که به مسافت هزار متر ویژه اسب‌های بیش از سه سال نژاد دوخون کلاس هفت برگزار شد، اسب “آرتا” اول شد و اسب‌های “پری بوس” و “ماکام” به ترتیب دوم و سوم شدند.

رقابت در دور سوم میان اسب‌های بیش از چهار سال نژاد تروبرد کلاس چهار و به مسافت هزار متر برگزار شد که در پایان اسب “تاواریش” با پیشی گرفتن از دیگر رقبا اول شد و اسب‌های “لاس وگاس” و “دینامیت” به ترتیب مقام دوم و سوم را کسب کردند.

در دور چهارم روز نخست هفته پانزدهم مسابقات سوارکاری گنبدکاووس که به مسافت هزار متر و ویژه اسب‌های سه ساله نژاد دوخون (maiden) برگزار شد، اسب “چیف کوئین” سریع‌تر از خط پایان گذشت و در جایگاه نخست قرار گرفت و اسب‌های “آلتن سای” و “سانتیاگو” به ترتیب مقام‌ دوم و سوم را از آن خود کردند.

در دور پنجم این مسابقات اسب‌های سه ساله نژاد دوخون نویس استیکس به مسافت هزار و ۵۰۰ متر با هم به رقابت پرداختند که اسب “سودیف” اول شد و اسب‌های “تم تن” و “گالاند” به ترتیب دوم و سوم شدند.

رقابت در دور ششم و پایانی روز نخست هفته پانزدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس نیز میان اسب‌های بیش از چهار سال نژاد تروبرد کلاس پنج به مسافت هزار و ۶۰۰ متر برگزار شد که اسب “شانی” اول شد و اسب‌های “سانچی” و “مون راکت” به ترتیب دوم و سوم شدند.

برگزار کنندگان روز نخست هفته پانزدهم مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس یک میلیارد و ۳۵۲ میلیون ریال جایزه نقدی به مالکان، مربیان و چابکسواران اسب‌های اول تا سوم پرداخت کردند.

روز دوم این هفته از مسابقات نیز فردا جمعه / ۱۵ اسنفد/ در مجموعه سوارکاری گنبدکاووس برگزار می‌شود.

x

این مطالب را نیز ببینید!

خبر خوب؛ الهلال متوقف شد؛ استقلال به یک تساوی ارزشمند رسید

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از ایرنا، شب دوم از هفته اول مرحله ...