خبر خوب؛ مناسب سازی ۱۰۰ درصدی بیش از ۱۵۷ بوستان در پایتخت

خبر خوب؛ مناسب سازی ۱۰۰ درصدی بیش از ۱۵۷ بوستان در پایتخت

زمان انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۰:۳۷

طی سه سال گذشته بیش از ۱۵۷ بوستان محله‌ای، منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای به صورت صد در صدی مناسب سازی شده‌اند.

به گزارش اخبار خوب به نقل از ایسنا، علی محمد مختاری، مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران در دوازدهمین جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی کشور، با بیان اینکه پایتخت دو هزار و ۲۸۷ بوستان دارد، افزود: در سه سال گذشته بیش از ۱۵۷ بوستان محله‌ای، منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای به صورت صد در صدی مناسب سازی شدند.

وی در ادامه افزود: با توجه به گفته شهردار تهران، قرار شده که هیچ پروژه‌ای بدون انجام مناسب سازی افتتاح نشود. تعداد بوستان‌های مناسب سازی شده در سال ۱۳۹۷ برابر با ۲۲ بوستان، سال ۱۳۹۸ برابر با ۴۴ بوستان و امسال ۴۷ بوستان است.

مختاری ضمن اشاره به ساخت و نصب ۱۰۰ مجموعه تندرستی ۶ دستگاهه در سطح مناطق شهرداری تهران جهت استفاده معلولان جسمی-حرکتی، بیان کرد: همچنین ۱۰ مجموعه بازی کودکان دارای معلولیت در بوستان‌های سطح شهر ساخته و نصب شده است. از جمله اقدام دیگر سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران می‌توان به طراحی، ساخت و نصب عناصر مبلمان شهری مختص گروه‌های ویژه دارای معلولیت براساس نیازها و درخواست‌های اعلامی مناطق اشاره کرد. 

بر اساس گزارش اخبار خوب به نقل از پایگاه خبری شهر، به گفته مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران، مناسب سازی ۱۶۲ چشمه سرویس بهداشتی در سال ۱۳۹۹ در درستور کار قرار گرفته که تعدادی از آن‌ها تکمیل شده است.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

4 × 5 =