خبر خوب؛ مرور فیلم‌های دواین جانسون در شبکه نمایش

خبر خوب؛ مرور فیلم‌های دواین جانسون در شبکه نمایش

زمان انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۸:۵۷

شبکه نمایش این هفته در بخش صحنه گران به مرور آثار《دواین جانسون》می‌پردازد.

به گزارش اخبار خوب به نقل از ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه به مناسبت پیش رو بودن هفته وحدت، فیلم‌هایی با موضوع مهر و مروت را در جدول پخش خود قرار داده است.

لیست فیلم‌های این هفته از شبکه نمایش به صورت زیر است:

ساعت ۱۳:

فیلم و تله فیلم‌های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۳ تا جمعه ۹ آبان ماه با عناوین شوخی ممنوع، بیست و چهار، شغل شریف، جزیره گنج، کودک قهرمان، مومیایی ۳ و دایان باخ از این شبکه پخش خواهد شد.


ساعت ۱۹:

فیلم‌های این هفته شبکه نمایش با موضوع مهر و رحمت و دوستی به ترتیب از شنبه تا جمعه شامل دست‌های خالی، پدران و پسران، مریم و میتیل، پسر کاراته باز، حلال و حرام ، پدینگتون ۲ و اعجوبه هستند.

ساعت ۲۱:

بخش صحنه گران شبکه نمایش این هفته به مرور آثار《دواین جانسون》یکی از موفق‌ترین و پردرآمدترین بازیگران جهان خواهد پرداخت.

فیلم‌های این بازیگر که به ترتیب از شنبه تا جمعه پخش می‌شوند نیز شامل آسمان خراش، تعقیب کوبنده، پیش به سوی کوه ، امپایر استیت، جومانجی، به جنگل خوش آمدید، سن آندریاس و خشم هستند.


ساعت۲۳:

در بخش فیلم‌های جذاب این هفته شبکه نمایش فیلم‌های واحد مبارزه با پولشویی، از فراز قله، پسران بد ۱، ساعت شلوغی ۳، پنگوئن های آقای پاپر، سرخ پوست و مرد عنکبوتی: دور از خانه از این شبکه پخش خواهد شد.


ساعت ۱ بامداد:

فیلم‌های کلاسیک این شبکه فرار از زندان آلکاتراز، داروشناس بزرگ، آناند، مردان شکوهمند در ماشین‌های پرنده، پیش به سوی بانک، حرفه‌ای‌ها و مری پاپینز به ترتیب از شنبه تا جمعه به روی آنتن می‌روند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

14 − هشت =