خبر خوب؛ صادقی: در زمان همکاری با سایپا بازیکن سازی را دستور کار قرار دادم

خبر خوب؛ صادقی: در زمان همکاری با سایپا بازیکن سازی را دستور کار قرار دادم

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۴:۲۰

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از ایرنا، ابراهیم صادقی در گفت و گویی تلویزیونی تصریح کرد: ۲۱ سال در مجموعه سایپا حضور داشتم و خاطرات بسیاری با این تیم دارم، من همراه سایپا قهرمانی لیگ برتر را تجربه کردم و حتی خطر سقوط به لیگ پایین تر را هم حس کردم. سایپا مجموعه خوبی است و جا دارد از مجموعه پرسنل این گروه خودروسازی تشکر کنم.

وی ادامه داد: از زمانی که در باشگاه سایپا مسوولیت گرفتم با توجه به این که هواداران آنچنانی نداشتیم، تصمیم گرفتم بازیکن سازی را در دستور برنامه های خود قرار دهم و در همین مدت ۱۵ بازیکن را از رده جوانان به بزرگسالان آوردم و سعی کردم غیر از فوتبال، درس زندگی و مهارت های دیگر را نیز به آنان یاد دهم تا آینده بهتری داشته باشند چرا که همه چیز فوتبال نیست.

مرد با اخلاق فوتبال ایران تاکید کرد: در سال گذشته حمایت های بسیار خوبی از این تیم شد، اما در این فصل تا حدودی این مساله کمتر بود اما در ۲ ماه گذشته، این مساله دوباره قوت گرفت و شرایط خوب بود اما در نهایت تصمیم گرفتم تا از مجموعه سایپا جدا شوم و در ادامه لیگ برای این تیم و بازیکنان آرزوی موفقیت دارم.

صادقی گفت: ما از نظر خلق موقعیت و بازی سازی عملکرد خوبی داشتیم و تنها نقطه ضعف ما این بود که گل نمی زدیم، در ادامه لیگ ۳۰ امتیاز دیگر باقی مانده و امیدوارم بازیکنان سایپا امتیازهای لازم را کسب کنند تا این تیم در جایگاهی متناسب با شان این باشگاه قرار بگیرد.

مربی و بازیکن اسبق سایپا یادآور شد: کار کردن با بازیکنان جوان، سخت اما لذت بخش است و خوشحالم که این تجربه را کسب کردم، بازیکنان خوبی داریم که آینده روشنی دارند و باید در فوتبال موفق شوند.

پس از ابراهیم صادقی، محسن بیاتی نیا هدایت این تیم را بر عهده گرفته است.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

پنج + 9 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

«پروین» و «دایی» نمایندگان ایران در تیم منتخب قاره آسیا

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از ایرنا، فدراسیون بین‌المللی آمار و تاریخ فوتبال ...