خبر خوب؛ رقابت های کشتی گزینشی المپیک آسیا| قرعه کشی مسابقات انجام شد

خبر خوب؛ رقابت های کشتی گزینشی المپیک آسیا| قرعه کشی مسابقات انجام شد

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۴۷

کشتی فرنگی:
در وزن ۶۷ کیلوگرم که ۱۲ نفر حضور دارند محمدرضا گرایی در دور اول با اوچیلوف از تاجیکستان مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان  پوندت از تایلند و داحشان از اردن خواهد رفت. کشتی گیران سوریه، چین و هند در گروه گرایی قرار دارند.

در وزن ۸۷ کیلوگرم که ۸ نفر حضور دارند، حسین نوری در کشتی نخست با شاگلدی آنایف از ترکمنستان کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم و مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان فی پنگ از چین و جین هیوک کیم از کره جنوبی می رود.

در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۹ نفر حضور دارند محمدهادی ساروی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف جهانگیر توردیف از ازبکستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با برنده دیدار میان یانان چن از چین و ژیاموحامت صفراف از ترکمنستان روبه‌رو می‌شود.

کشتی آزاد:
در وزن ۶۵ کیلوگرم امیر مجحمد یزدانی پس از استراحت در دور اول در دور دوم عبدالک از کویت کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این کشتی گیر در دور سوم و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان جون سوک یون از کره جنوبی و حاجی محمد علی از بحرین می رود در این وزن ۱۰ نفر حضور دارند.

در وزن ۷۴ کیلوگرم یونس امامی در دور اول به مصاف علی موحامت اووزمیرادوف از ترکمنستان می رود و در صورت گذر از این حریف در دور بعد با برنده کشتی میان منگ حجی جان از چین و پارینیا چامناجان از تایلند می رود. در این وزن ۱۱ نفر حضور دارند که نمایندگان هند، قطر و تاجیکستان در گروه امامی حضور دارند.

در وزن ۹۷ کیلوگرم محمدحسین محمدیان در دور نخست با نائویا آکاگوما از ژاپن مبارزه می کند و در صورت پیروزی در این کشتی در مبارزه بعدی به مصاف ضیا موحامت صفراف از ترکمنستان می رود در این وزن ۱۰ کشتی گیر حضور دارند.

بر اساس برنامه این رقابت‌ها، مسابقات کشتی فرنگی فردا (جمعه) و رقابت های کشتی آزاد روز یکشنبه ۲۲ فروردین ماه برگزار می شود.

انتهای پیام/۴۱۲۷

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

دو × پنج =

x

این مطالب را نیز ببینید!

خبر خوب؛ لیگ اروپا|صعود آرسنال،منچستر،ویارئال و رم به نیمه‌نهایی/تیم‌ها حریفان خود را شناختند

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از  گروه ورزشی خبرگزاری آنا، دیدارهای برگشت مرحله ...