خبر خوب؛ خودروها پس از ابلاغ قیمت، تحویل مشتریان می شود

خبر خوب؛ خودروها پس از ابلاغ قیمت، تحویل مشتریان می شود

زمان انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۲۱:۲۱

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از آمادگی تحویل خودرو دنا پلاس توربواتوماتیک به مشتریان خبرداد و گفت : ارسال دعوتنامه به مشتریان منوط به تصویب قیمت نهایی این محصول توسط نهادهای ذیربط است.

به گزارش اخبار خوب به نقل از بازرگانی خبرگزاری مهر به نقل از ایکوپرس، فرشاد مقیمی گفت: فرآیند قیمت‌گذاری سبب تأخیر شده که به محض تصویب قیمت و تکمیل وجه توسط مشتریان، نسبت به تحویل خودرو اقدام خواهد شد.

وی افزود: با همکاری زنجیره تأمین، قراراست روزانه ۲۰۰ دستگاه خودروی دنا پلاس توربو شارژر اتوماتیک در ایران خودرو تولید شود و تاکنون دو هزاردستگاه از این محصول تولید و آماده تحویل به مشتریان شده است.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به این که دنا پلاس اتوماتیک از استانداردهای آلایندگی و زیست محیطی مصوب و ملی عبورمی‌کند، خاطرنشان کرد: این خودرو براساس سلیقه مصرف‌کنندگان و بدون بهره‌گیری از مشاوران خارجی و توسط مهندسان ایران خودرو طراحی و تولید شده است.
مقیمی تصریح کرد: حدود هفت هزار و ۳۰۰ دستگاه خودرو دنا پلاس و دنا پلاس توربو اتوماتیک به مشتریان تعهد داریم که با تأمین و تدارک قطعات و همکاری زنجیره تأمین، مشکلی در تولید این محصول نداریم و ظرفیت تولید بیش از این اعداد است.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

4 × سه =