خبر خوب؛ بازی های جام ملت‌های اروپا با ۵۰درصد تماشاگر در باکو برگزار می شود

خبر خوب؛ بازی های جام ملت‌های اروپا با ۵۰درصد تماشاگر در باکو برگزار می شود

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۰:۴۷

  به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از ایرنا به نقل از فدراسیون فوتبال جمهوری آذربایجان ، در جلسه مشترک ستاد عملیاتی هیات دولت جمهوری آذربایجان برای مقابله با همه گیری کووید– ۱۹ و کمیته محلی برگزاری بازی های فوتبال جام ملتهای اروپا در باکو و نیز با در نظر گرفتن توصیه های فدراسیون فوتبال اروپا، تصمیم گرفته شد با توجه به همه گیری کرونا در این بازی ها فقط ۵۰ درصد از سکوهای ورزشگاه المپیک باکو در اختیار تماشاگران قرار گیرد .

بازی های فوتبال جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۰ قرار بود سال گذشته برگزار شود اما به دلیل شیوع کرونا یکسال به تعویق افتاد و قرار است خردادماه سال جاری با همان عنوان برگزار شود.

فدراسیون فوتبال اروپا حضور تعداد مجاز تماشاگر را بر عهده کشورهای برگزار کننده این مسابقات واگذار کرده است و این کشورها با توجه به وضعیت کرونا باید تعداد مجاز تماشاگر در ورزشگاه را مشخص کنند .

بازی های فوتبال جام ملت‌های اروپا  ۲۰۲۰  در ۱۱ شهر از ۱۱ کشور ایتالیا، ایرلند، اسپانیا، انگلیس، رومانی، اسکاتلند، جمهوری آذربایجان، روسیه، هلند، آلمان و دانمارک برگزار خواهد شد .

باکو پایتخت جمهوری آذربایجان میزبان سه بازی گروه ” آ ”  و نیز یک بازی نیمه نهایی مسابقات جام ملتهای اروپا خواهد بود .

این بازی ها ۱۲ ژوئن ( ۲۲ خردادماه) میان تیم های ملی ولز و سوییس ، ۱۶ ژوئن ( ۲۶ خرداد ) بین تیم های ملی ترکیه و ولز و نیز ۲۰ ژوئن ( ۳۰ خرداد ) میان تیم های ملی سوییس و ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو برگزار می شود .

ورزشگاه المپیک باکو همچنین ۱۲ تیر ماه میزبان یک بازی نیمه نهایی جام ملتهای اروپا خواهد بود .

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

هفت + 10 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

خبر خوب؛ مقام ژاپنی: به لغو بازی‌های المپیک فکر نمی‌کنیم

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از ایرنا، سیکو هاشیموتو در نشست خبری با رسانه‌های ژاپنی ...