خبر خوب؛ اعلام اسامی برندگان مسابقه عکاسی در خانه می مانیم

خبر خوب؛ اعلام اسامی برندگان مسابقه عکاسی در خانه می مانیم

زمان انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۸

رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: در بخش دوربین عکاسی نفر اول “علی خسروانی” از یاسوج لوح افتخار و مبلغ ده میلیون ریال جایزه نقدی، نفر دوم “وحید میرزایی” از گچساران لوح افتخار و مبلغ هفت میلیون ریال جایزه نقدی و نفر سوم “علی شفیعیان” از یاسوج لوح افتخار و مبلغ پنج میلیون ریال جایزه نقدی به عنوان نفرات برگزیده این انتخاب شدند.
اسلامی ادامه داد: در بخش عکاسی با گوشی موبایل “سحر گرجی پور” از یاسوج، “عباس گودرزی” از سی سخت و  “امیر حسین مهدویان” از یاسوج به عنوان نفرات اول تا سوم انتخاب شدند که به هرکدام لوح افتخار و مبلغ دو میلیون ریال جایزه نقدی اهداء می شود.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد، وی بیان کرد: آثاربرگزیده این مسابقه در صفحه اینستاگرام حوزه هنری قابل مشاهده است و پس از شکست ویروس منحوس کرونا نمایشگاهی از این آثار در سطح استان برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از ایسنا رئیس حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این مسابقه به صورت مجازی و در سطح استانی با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، با هدف جلب مشارکت هنرمندان و استفاده از ظرفیت هنر در ترویج فرهنگ مقابله با شیوع ویروس کرونا و افزایش تاب آوری با تاکید بر در خانه ماندن مردم در فروردین ماه امسال برگزار شد.
“شریف اسلامی” افزود: فراخوان عمومی مسابقه ۷ فروردین ماه منتشر شد و شرکت کنندگان تا ۲۵ فروردین ماه مهلت داشتند تا آثار خود را در دو بخش عکاسی با دوربین حرفه ای و عکاسی با گوشی موبایل به دبیرخانه ارسال کنند.
وی تصریح کرد: تعداد ۴۰۰ اثر در دو بخش به دبیر خانه مسابقه رسید و پس از داوری این آثار توسط هیات داوران متشکل از حسن غفاری، اسحاق آقایی، و حسن فتاحیان سه اثر در بخش موبایل و سه اثر در بخش دوربین عکاسی برگزیده و معرفی شدند.  

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

8 − شش =