خبر خوب؛ اضافه شدن ۳۷ تخت دیگر به مجموع تخت‌های ویژه لرستان

خبر خوب؛ اضافه شدن ۳۷ تخت دیگر به مجموع تخت‌های ویژه لرستان

زمان انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۲۰:۱۴

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی از اضافه شدن ۳۷ تخت دیگر به مجموع تخت‌های ویژه لرستان خبر داد.

به گزارش اخبار خوب به نقل از ایسنا، دکتر عباس پزشکی ۱۶ مرداد در جمع خبرنگاران به خرید دستگاه «سی‌تی‌اسکن» دوم برای بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد اشاره کرد و افزود: سه دستگاه «سی‌تی‌اسکن»  برای بیمارستان‌های شهید مدنی خرم‌آباد، نورآباد و ازنا خریداری شده است.

وی با بیان اینکه به‌منظور خرید دومین دستگاه «سی‌تی‌اسکن» برای بیمارستان دورود در حال رایزنی با وزارت بهداشت هستیم، افزود: خوشبختانه این رایزنی‌ها نتیجه‌بخش بودند.

معاون دانشگاه علوم پزشکی لرستان از اضافه شدن  ۳۷ تخت دیگر به مجموع تخت‌های ویژه استان خبر داد و افزود: از این تعداد تخت اضافه شده،  شش مورد به بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد، ۱۰ تخت به بیمارستان شهید رحیمی، سه مورد به بیمارستان ازنا، چهار تخت به بیمارستان آیت‌الله بروجردی، چهار مورد به بیمارستان نورآباد، پنج مورد به بیمارستان الشتر و پنج تخت نیز برای بیمارستان پل‌دختر در نظر گرفته شد.

وی ادامه داد: در پاییز و زمستان نیاز به تخت ویژه در استان وجود  دارد که در صورت فراهم شدن فضا در بیمارستان‌ها تخت‌های ویژه برای آنها در نظر می‌گیریم.

معاون دانشگاه علوم پزشکی لرستان اضافه کرد: همچنین کلینیک قدیمی بیمارستان شهدای عشایر در دو طبقه با ۸۰ تخت عادی در نظر گرفته شده که اگر با کمبود تخت مواجه شدیم بتوانیم از آن استفاده کنیم.

پزشکی با اشاره به آماده شدن بخشی از بیمارستان اعصاب و روان با ظرفیت حدود ۶۰ تخت تا فصل پاییز گفت: در تلاش هستیم نیروهای موردنیاز را  در رشته‌های عفونی، داخلی، بیهوشی و… را تأمین کنیم.

وی خاطرنشان کرد: امسال نیز مانند سال گذشته نیروهای متخصص به تعداد کافی وارد بیمارستان‌های استان کنیم.

معاون دانشگاه علوم پزشکی لرستان در ادامه با تأکید بر ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم برای مقابله با کرونا، تصریح کرد: بنا داریم که در موج بعدی بیماری از ظرفیت بیمارستان‌های تأمین اجتماعی، خصوصی و… استان استفاده کنیم.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

10 + سه =