خبر خوب؛ آغاز ساخت تقاطع غیرهمسطح شهید نواب – تندگویان

خبر خوب؛ آغاز ساخت تقاطع غیرهمسطح شهید نواب – تندگویان

زمان انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۸:۰۰

وی با بیان این‌که مسئولیت پروژه‌های فرامنطقه‌ای همچون پروژه‌ تقاطع غیرهمسطح شهید نواب – تندگویان که امروز افتتاح می‌شود برعهده معاونت فنی و عمرانی است، اظهار کرد: مطالعات این پروژه نشان می‌دهد که با تکمیل این تقاطع همسطح ۳۰ درصد از ترافیک منطقه کاهش یافته و تردد خودروها سرعت می‌گیرد و از لحاظ محیطی نیز از تولید آلاینده‌ها در این منطقه کاهش می‌یابد و به همین دلیل لازم است هرچه سریع‌تر اجرای این پروژه‌های موثر آغاز شود تا رضایت مردم کسب شود.

عملیات احداث تقاطع غیرهمسطح شهید نواب – تندگویان آغاز شد.

به گزارش اخبار خوب به نقل از ایسنا، صبح امروز مراسم آغاز عملیات احداث تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید نواب با حضور مسئولان به صورت مجازی برگزار شد و در این مراسم سردار حمیدی رییس پلیس راهور تهران با بیان این‌که این نقطه یکی از نقاط حادثه‌خیز تهران است، اظهار کرد: تنها در سال ۱۳۹۸ در این محدوده چهار نفر کشته شدند و در آخر هفته‌ها و در طول مناسبت‌های مختلف همچون پنج‌شنبه آخر سال گره ترافیکی در این محدوده بسیار زیاد است و اقدامات عمرانی برای اصلاح این معبر ضروری بود. هرچند که برای ماموران راهنمایی و رانندگی مشکلاتی را فراهم می‌کند.

وی با بیان این‌که امیدواریم این پروژه‌ در زمانبندی اعلام شده به پایان برسد و هرچه سریع‌تر زیرگذر و روگذر در اختیار مردم قرار گیرد، اضافه کرد: با اصلاح مهندسی این معبر عبور و مرور تسهیل پیدا می‌کند.

به گزارش اخبار خوب به نقل از ایسنا، در ادامه افشین حبیب‌زاده – رییس کمیته عمران شورای شهر – نیز در سخنانی با بیان این‌که سه گروه پروژه‌های عمرانی داریم گفت: در پروژه‌های کوچک‌مقیاس محله‌ای شاهد هستیم که تنها در منطقه ۱۶، ۶۴ پروژه در حال اجرا است، اما در برخی مناطق پروژه‌هایی با مقیاس متوسط داریم که بعضا با مشکلات مالی مواجه هستند که امیدواریم با تدبیر شهردار تهران هرچه سریع‌تر این پروژه‌های متوسط منطقه‌ای تعیین تکلیف شوند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

2 × چهار =