خبر خوب؛۱۰ کیلومتر راه روستایی در استان البرز آسفالت شد

خبر خوب؛۱۰ کیلومتر راه روستایی در استان البرز آسفالت شد

زمان انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۲۰:۴۵

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان البرز، گفت: در پنج ماهه نخست امسال ۱۰ کیلومتر راه روستایی در استان البرز آسفالت شد.

به گزارش اخبار خوب به نقل از خبرنگار مهر، گودرز محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در خصوص اجرای طرح سراسری بهسازی و روکش آسفالت راه‌های روستایی استان، اظهار کرد: در راستای اجرای طرح سراسری بهسازی و روکش آسفالت راه‌های روستایی در پنج ماه نخست سال جاری بیش از ۱۰ کیلومتر از راه‌های روستایی استان البرز آسفالت شده است.

وی ادامه داد: در راستای اجرای طرح سراسری آسفالت و بهسازی راه‌های روستایی کشور (طرح ابرار) طی سال جاری ۲۰ کیلومتر از راه‌های روستایی در شهرستان طالقان و اشتهارد آسفالت خواهد شد.

مدیرکل حمل و نقل جاده‌ای البرز با بیان اینکه در همین راستا تا کنون بیش از هشت کیلومتر از راه‌های روستایی بالا و پایین طالقان و دو کیلومتر راه‌های روستایی در شهرستان اشتهارد آسفالت شده است، گفت: مابقی نیز تا پایان سال تکمیل می‌شود؛ علاوه بر راه‌های روستایی ۱۲ کیلومتر از راه‌های فرعی و غیر شریانی استان نیز در سال جاری در شهرستان‌های ساوجبلاغ و اشتهارد بهسازی و روکش آسفالت شده است.

محمودی افزود: در استان البرز ۹۰۰ کیلومتر راه روستایی وجود دارد که بیش از ۸۰ درصد آن دارای راه آسفالته هست و مابقی طی سال‌های آتی آسفالت خواهد شد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

5 + بیست =