خبر خوب؛تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان

خبر خوب؛تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان

زمان انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ - ۰۸:۱۹

مراسم تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان با حضور چراغعلی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از ایسنا بهمن طیبی، مدیرکل پیشین ورزش و جوانان گلستان در این مراسم گفت: احساس می‌کنم در این مدت بخش کوچکی از بدهکاری خودم به ورزش را ادا کردم. از امروز به دانشگاه بازمی‌گردم، جایی که کار کردن در آن برایم از همه‌جا لذت‌بخش‌تر بوده است. معلمی شغلی بوده که بابت آن تلاش و پیگیری زیادی کردم.

وی بیان کرد: ورزش و جوانان استان مظلوم و محروم است و نیاز به کمک بیشتری دارد. امیدوارم نیروهای این اداره کل با همان توانی که به من کمک کردند، به آقای برزمینی هم کمک کنند.

قاسمعلی برزمینی، سرپرست ورزش و جوانان گلستان هم در این مراسم گفت: در ۵ سال قبل اتفاقات خوبی در حوزه ورزش و جوانان استان افتاد. از دکتر طیبی می‌خواهم که به ما کمک کند تا از تجربیاتشان در این حوزه استفاده کنیم.

 وی خاطرنشان کرد: ان‌شاء‌الله با کمک مسئولان کشوری و استانی و همه همکاران بخش ورزش و جوانان، بتوانیم منشأ خیر و برکت در حوزه ورزش و جوانان استان گلستان باشیم.

عبدالرضا چراغعلی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان نیز در این مراسم گفت: بعد از عبور از دروان بیماری کرونا، برای احیای دوباره جامعه و برگشت به شرایط قبل، چشم امید زیادی به حوزه‌هایی از جمله ورزش داریم.

وی با اشاره به اینکه اداره کل ورزش و جوانان نقش بسیار بسزایی در این خصوص دارد، تصریح کرد: نیاز است که اتاق فکری در اداره کل ورزش و جوانان شکل بگیرد و برای بعد از بحران کرونا برنامه‌ریزی شود.

چراغعلی خاطرنشان کرد: بعد از عبور از کرونا در مراسمی با حضور جامعه ورزش استان از زحمات دکتر طیبی تقدیر خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا، طیبی به مدت ۵ سال عهده‌دار این مسئولیت بود.

برزمینی نیز پیش‌ از این معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان گلستان بود.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

هفده + نه =