خبر خوب؛از کارگاه‌های  تولید ماسک در لرستان تجلیل شد

خبر خوب؛از کارگاه‌های تولید ماسک در لرستان تجلیل شد

زمان انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ - ۱۹:۰۷

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: در حال حاضر کارگاه‌هایی در راستای تولید ماسک فعالیت دارند که از کارگران این واحدهای تولیدی تجلیل خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از ایسنا وی تجلیل از کارفرمایانی که در بحث‌ کرونا تعدیل نیرو نکردند و تولید خود را افزایش دادند را از دیگر برنامه‌های هفته کارگر بیان کرد و با اشاره به اینکه در این هفته نیز از خانواده‌های شهدای کارگر، بازنشستگان کارگری و… تقدیر خواهد شد، گفت: همچنین از کارگران معلول دارای نقص عضو که در تولید نقش دارند تجلیل خواهند شد.

آشتاب تجلیل از زنان کارگر و سرپرست خانوار غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و … را از دیگر برنامه‌های هفته کارگر بیان کرد و گفت: پیگیر تأمین بسته‌های معیشتی برای کارگرانی که مشمول سبد معیشتی دولت و بیمه بیکاری نشدند با همکاری تشکل‌های کارگری هستیم.

وی در خصوص کارگران در بخش تولید و شعار سال بیان کرد: بیشترین فشار و زحمت در بحث کرونا و تحریم روی قشر کارگران است که هفته کارگر فرصت مغتنمی بوده که از آنان تجلیل شود.

آشتاب با بیان اینکه با وحدت، همدلی، هماهنگی و همکاری برنامه‌های هفته کارگر را برگزار کنیم، افزود: در این هفته از کارگران نمونه و موفق جامعه کارگری استان تجلیل می‌شود.

وی از تجلیل خادمان سلامت در هفته کارگر خبر داد و عنوان کرد: کارگران خدماتی بیمارستان‌ها در مقابله با کرونا ویروس تلاش می‌کنند و خدمات آنها که در بخش عفونی، جمع‌آوری زباله‌ها و … هستند کمتر از تلاش کادر درمانی و پرستاران نیست.

آشتاب بیان کرد: در هفته کارگر از سه کارگر نمونه تجلیل خواهد شد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

6 + 6 =