خبرخوب؛ گزارشی از تحولات باشگاه استقلال؛ موسوی و منزوی نرفتند ؛ سعادتمند جدی‌ترین گزینه مدیرعاملی

خبرخوب؛ گزارشی از تحولات باشگاه استقلال؛ موسوی و منزوی نرفتند ؛ سعادتمند جدی‌ترین گزینه مدیرعاملی

زمان انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۰۱:۰۰

به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از پارس فوتبال مجمع عمومی باشگاه استقلال امروز برگزار شد و ضمن قبول استعفای فتح الله زاده، دو عضو جدید هیات مدیره معرفی شدند.

بر این اساس حجت نظری و احمد سعادتمند به عنوان اعضای جدید هیات مدیره این باشگاه انتخاب شدند.

با توجه به اینکه پیش از این عبدالرضا موسوی به عنوان یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال معرفی شده بود و وی پس از مدتی در فضای مجازی از سمت خود استعفا کرد اما عملا عدم واکنش از سوی وزارت ورزش باعث شده تا این فرد همچنان در مسند هیات مدیره آبی‌پوشان حضور داشته باشد.

همچنین پیش از این هم شایعات فراوانی مبنی بر استعفای کامران منزوی توسط رسانه‌ها شنیده شد و در این باره باز هم واکنشی از سوی وزارت ورزش دیده نشد تا این عضو هم به نظر برسد با توجه به انتصابات امروز در باشگاه استقلال ماندگار شده است.

با توجه به انتصاب جدید دو عضو جدید هیات مدیره تعداد اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال به ۵ نفر رسید تا عملا تعداد اعضا فرد باشد.

به نظر می‌رسد با حضور احمد سعادتمند در میان اعضای هیات مدیره وی جدی‌ترین گزینه مدیرعاملی باشگاه استقلال باشد که بزودی حکم وی توسط وزارت ورزش و جوانان اعلام خواهد شد و جایگزین علی فتح الله زاده که تنها ۳ هفته سکان هدایت آبی‌ها را برعهده داشت، شود.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

نوزده − چهارده =