خبرخوب؛ کمیل قاسمی: برای کمک به هموطنانم راهی گیلان شدم

خبرخوب؛ کمیل قاسمی: برای کمک به هموطنانم راهی گیلان شدم

زمان انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۲۰:۰۰

به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از خبرگزاری دانشجو کمیل قاسمی در گفتگو با پایگاه خبری فدراسیون پزشکی ورزشی درباره دلیل حضورش در استان گیلان و کمک به مردم آن منطقه اظهار داشت: به هر حال به عنوان یک ورزشکار وظایفی بردوشم است که باید در کنار مردم حضور پیدا می‌کردم. در این شرایط قهرمان و غیرقهرمان ندارد و همه باید در حد توانایی‌های مان به یکدیگر کمک کنیم.

وی ادامه داد: به همت مؤسسه خیریه خادمین حضرت علی (ع) که تعدادی از اهالی کشتی از جمله رسول خادم هم عضو آن هستند به این فکر کردیم که پس از یاری رساندن به مردم سیل زده سیستان و بلوچستان به مردم گیلان کمک کنیم. دلیلش هم این بود که در استان گیلان مردم و درمانگاه‌ها به اقلام بهداشتی نیاز دارند …

دارنده مدال نقره المپیک ۲۰۱۶ ریو گفت: به همین بهانه از شرق استان گیلان به شهر‌های لاهیجان، آستانه اشرفیه و رودسر رفتیم و در حد توان مان چیز‌هایی که تهیه شده بود را در اختیارشان قرار دادیم.

قاسمی خاطرنشان کرد: مؤسسه شماره حسابی را برای افراد خیّر اعلام کرده که با کمک‌های رسیده ما هم اقلام مورد نیاز را خریداری کرده و در اختیار مراکز درمانی قرار دادیم تا سهم اندکی در این مبارزه همگانی داشته باشیم.

نایب قهرمان جهان در مسابقات ۲۰۱۴ تاشکند در دسته ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد در پایان توضیح داد: اگر همه مردم به رعایت نکات بهداشت توجه داشته باشند ان‌شاالله به زودی و با کمترین تلفات جانی برای هموطنان مان از این وضعیت خارج می‌شویم. قطعا بهترین پیشگیری برای کرونا در خانه نشستن و بیرون نرفتن است.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

8 + 13 =