خبرخوب؛ کریمی: امیدوارم با دست پر از اردن بازگردیم و مردم را خوشحال کنیم/ برای کسب سهمیه هر ۴ بوکسورمان شانس دارند

خبرخوب؛ کریمی: امیدوارم با دست پر از اردن بازگردیم و مردم را خوشحال کنیم/ برای کسب سهمیه هر ۴ بوکسورمان شانس دارند

زمان انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۰۴:۰۰

ب گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از تسنیم در خصوص برتری شاهین موسوی مقابل بوکسور ازبکستانی اظهار داشت: همیشه بردن بوکسورهای ازبکستان و قزاقستان برای ما یک رویای دست نیافتنی بود، اما روز گذشته شاهین موسوی موفق به برتری مقابل بوکسور ازبکستانی شد. دانیال شه‌بخش نیز از نظر کادرفنی تیم ملی راند یک را از بوکسور قزاقستانی برده بود، اما وقتی داوران راند یک را به بوکسور حریف دادند، او مجبور به بازی هجومی در راند دوم شد.

وی تصریح کرد: در صورتی که راند یک را به شه‌بخش داده بودند او می‌توانست در راندهای بعد راحت‌تر بازی کند و این دیدار را با پیروزی پشت سر بگذارد. به هر حال بردن بوکسور ازبکستانی توسط موسوی و باقی ماندن او در جدول شانس مجدد جای خوشحالی دارد.

مربی تیم ملی بوکس در خصوص شانس ملی‌پوشان کشورمان برای کسب سهمیه المپیک گفت: در حال حاضر چهار بوکسور تیم ملی در جدول شانس مجدد حضور و از شانس کسب سهمیه المپیک برخوردار هستند. نه می‌گویم هر ۴ نفر موفق به کسب سهمیه خواهند شد و نه می‌گویم که هیچ کدام سهمیه کسب نخواهند کرد و ما برای هر ۴ بوکسور خود شانس قائل هستیم.

کریمی در پایان گفت: بچه‌های ما واقعا خوب هستند و ما برای این تیم خیلی زحمت کشیدیم. امیدوارم وقتی از اردن بازخواهیم گشت دست پر باشیم و مردم را خوشحال کنیم.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

پنج × 4 =