خبرخوب؛ چه کسی رونالدو را برای تماشای ال‌کلاسیکو دعوت کرد؟

خبرخوب؛ چه کسی رونالدو را برای تماشای ال‌کلاسیکو دعوت کرد؟

زمان انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۰۱:۰۰

به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از جام نیوز حدود یک هفته پیش فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید با تلفنی غیرمنتظره روبرو شد. کسی که پشت خط بود کریستیانو رونالدو، ستاره پرآوازه پرتغالی باشگاه یوونتوس و اسطوره سالهای قبل باشگاه رئال بود:

با توجه به اینکه در آن روزها سری آ به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا در ایتالیا بازی‌هایش را به حالت تعلیق درآورده یا به تاخیر انداخته بود، کریستیانو با خود فکر کرده بود که بهترین زمان ممکن برای بازگشت به استادیومی که نه سال در آن بازی کرده از راه رسیده و او می‌تواند یک بار دیگر در برنابئو شاهد یک نبرد ال‌کلاسیکو باشد.

کریستیانو به همین علت تلفن را برداشته و با فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال تماس می‌گیرد. پرز در این تماس کریستیانو را دعوت می‌کند تا برای تماشای بازی به مادرید سفر کند و روز یکشنبه شاهد دیدار دو غول بزرگ اسپانیا در سانتیاگو برنابئو باشد.

روند آماده‌سازی حضور رونالدو در برنابئو در حالی در باشگاه رئال آغاز می‌شود که به جز پرز، عده معدودی از کارکنان باشگاه از این خبر اطلاع دارند. ابتدا قرار می‌شود که رونالدو درون محوطه شیشه‌ای مخصوص مقامات پذیرایی شود ولی بعد رئالی‌ها به این فکر می‌کنند که چون کریستیانو در حال حاضر همچنان فوتبالیست است شاید بهتر باشد از او در نقطه‌ای در استادیوم پذیرایی شود که کمتر در مقابل چشم باشد.

رئال مادرید برای چنین موقعیت‌هایی تعداد زیادی باکس اختصاصی در گوشه و کنار استادیوم برنابئو دارد و تصمیم گرفته می‌شود که رونالدو در یکی از همین باکس‌ها شاهد بازی باشد. رونالدو در حالی وارد استادیوم می‌شود که سعی دارد شناخته نشود. در واقع کارکنان باشگاه تمام تلاش‌شان را می‌کنند تا ستاره یوونتوس تا حد امکان بدون اینکه توسط دوربین‌ها شکار شود در باکس خود بنشیند.

تا پیش از آنکه روزنامه مارکا خبر حضور رونالدو را فاش کند هیچکس خبر نداشت که رونالدو در واقع از شنبه شب در شهر مادرید حضور داشته. این رونالدو بوده که تصمیم گرفته بود روزهای شنبه و یکشنبه را در مادرید سپری کند و گفته بود قصد ندارد با یک پرواز به مادرید رفته، مستقیما به ورزشگاه رفته، بازی را تماشا کرده و فورا به تورین برگردد.

بعد از پیروزی رئال مادرید، رونالدو از این پیروزی خوشحال بود و به نظر می‌رسید او و رئال مادرید سرانجام توانسته‌اند تنشی که بعد از ترک باشگاه در سال ۲۰۱۸ بوجود آمده بود را پشت سر بگذارند. هر چند عده‌ای در باشگاه رئال مایل بودند رونالدو در زمان حضورش در برنابئو سری هم به رختکن تیم زده و به بازیکنان این تیم روحیه بدهد ولی برنامه‌ریزی حضور او در برنابئو به صورتی انجام شده بود که زمانی برای این کار وجود نداشت. از این گذشته، اینکه یک بازیکن باشگاه یوونتوس در برنابئو وارد رختکن رئال مادرید شده و با بازیکنان این تیم صحبت کند چندان منطقی به نظر نمی‌رسید.

شکی نیست که بازگشت کریستیانو به رئال مادرید برای هواداران این تیم خبری روحیه‌بخش بوده، به خصوص حالا که برخی از آنها معتقدند حضور کریستیانو برای تیم‌شان خوش‌یمن بوده و سه امتیاز ال‌کلاسیکو را برایشان به ارمغان آورده.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

15 − 1 =