خبرخوب؛ پیشکسوت استقلالی: فتح‌الله‌زاده ایثار کرد

خبرخوب؛ پیشکسوت استقلالی: فتح‌الله‌زاده ایثار کرد

زمان انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۸:۰۰

به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از خبرورزشی محمد نوری در خصوص تحولات مدیریتی اخیر تیم استقلال اظهار داشت: قبل از هر چیز به مدیران قبلی و به خصوص آقای فتح الله زاده خسته نباشید می‌گویم. فتح الله زاده در آن شرایط واقعا ایثار کرد مسئولیت این باشگاه را پذیرفت، اما سرانجام بیماری و شرایط جسمانی اجازه ادامه همکاری را از ایشان گرفت. باید به آقای فتح الله زاده دست مریزاد گفت.

وی افزود: حضور احمد سعادتمند و حجت نظری در هیات مدیره استقلال را به فال نیک می‌گیرم. این دو نفر از علاقمندان به این تیم هستند و با موقعیت‌های شغلی که دارند می‌توانند در هیات مدیره مفید باشند.
پیشکسوت استقلال تاکید کرد: نباید قبل از آن که این آقایان کارشان را آغاز کنند مورد نقد قرار گیرند و با برخی اظهار نظر‌ها برای آن‌ها جو سازی کرد. باید فرصت داد تا تیم جدید مدیریتی کارش را شروع کند.

نوری تصریح کرد: استقلال به اندازه کافی در بحران‌های مالی غوطه ور هست و نباید با ایجاد بحران‌های دست ساز داخلی کار را سخت‌تر کرد. بهتر است مدیران به کار تخصصی خود بپردازند و بازیکن و مربی هم فقط فکرش را بر روی مسائل فنی متمرکز کند. اظهار نظر‌های مدیریتی که باعث ایجاد فشار بر تیم مدیریتی می‌شود، کاری به جز بر هم زدن تمرکز کادر مدیریتی و تیم فنی در بر نخواهد داشت.

عضو پیشین کمیته فنی استقلال بیان داشت: از اصلی‌ترین کار ترکیب جدید هیات مدیره انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه است که امیدوارم هرچه زودتر این اتفاق بیفتد تا باشگاه در مسیر موفقیت گام بردارد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

یک × 3 =