خبرخوب؛ پنجه آسمان به صورت ۱۵۰ خانواده پنج ساله شد/ میلاد و حسین؛ زنده‌اند همچون بهار

خبرخوب؛ پنجه آسمان به صورت ۱۵۰ خانواده پنج ساله شد/ میلاد و حسین؛ زنده‌اند همچون بهار

زمان انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۳:۰۰

به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از تسنیم  پنج سال پیش نه کرونایی بود که مسابقات را لغو کند و نه کشورها برای ورود و خروج در مرزها محدودیت ایجاد کرده بودند. همه چیز عادی بود، پس از تحویل سال ۹۴ تیم ملی کشورمان راهی اتریش شد تا اردوی آماده‌سازی برگزار کند و دو دیدار دوستانه با شیلی و سوئد داشته باشد.

چه موقعیتی بهتر از این که همزمان ورزشگاه نیوکمپ میزبان ال‌کلاسیکو بود و دو خبرنگار ورزشی که همراه تیم ملی راهی اروپا شده بودند، بلیت سفر به بارسلونا را رزرو کردند. همه چیز می‌توانست برای میلاد حجت الاسلامی خبرنگار خبرگزاری تسنیم و حسین جوادی خبرنگار روزنامه وطن امروز رویایی باشد. یکی بارسلونایی و دیگری دیوانه‌وار عاشق رئال مادرید؛ هر دو عاشق حرفه خود و تهیه گزارش از مهیج‌ترین بازی باشگاهی جهان فرصتی مغتنم بود.

بارسا پیروز مسابقه شد. یک شب اقامت در بارسلونا و پرواز برای برگشت به اردوی تیم ملی. پروازی به وین (محل اردوی تیم ملی) نبود و میلاد و حسین بلیت پرواز به دوسلدورف آلمان را گرفتند تا از آنجا با قطار راهی اتریش شوند. همه چیز خوب پیش می‌رفت و پرواز ایرباس A320 ژرمن وینگز آلمان و هواپیمایی لوفت‌هانزا، با ۱۵۰ نفر  (144 مسافر و ۶ خدمه پرواز) صبح روز ۴ فروردین ۹۴ اسپانیا را ترک کرد. پس از عادی شدن پرواز خلبان کابین را ترک کرد و کنترل به دست کمک خلبان افتاد. کمک خلبانی که گفتند مشکل روحی داشت و پرواز را به سمت قله کوه‌های آلپ هدایت کرد. سقوطی عامدانه در مرز فرانسه و پیش از اینکه پرواز به مقصد برسد، تمام رویاها روی آسمان پر پر شد. آسمان پنجه کشید به صورت خانواده ۱۵۰ مسافری که حالا ۵ سال است هنوز انتظار بازگشت عزیزان خود را می‌کشند.

۱۵۰ نفری که شاید تعداد آنها فقط یک عدد باشد، اما ۱۵۰ خانواده عزادار آنها شدند. از جمله میلاد حجت‌الاسلامی و حسین جوادی که هنوز برای ما ماندگارند. هنوز یاد آنها برای ما گرامی و جای آنها همچنان سبز است. به سبزی بهار که بوی زنده بودن می‌دهد و میلاد و حسین نیز مانند بهار هنوز برای ما زنده هستند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

نه − سه =