خبرخوب؛ پرفروش‌ترین کتاب‌های فهرست نیویورک‌تایمز

خبرخوب؛ پرفروش‌ترین کتاب‌های فهرست نیویورک‌تایمز

زمان انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۵

خبرخوب به نقل ازایسنا نوشت: رمان موفق و پرفروش «جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» که در هفته‌های اخیر با ورود تازه‌های نشر به رتبه‌های چهارم و پنجم سقوط کرده بود در جدیدترین فهرست آثار داستانی نیویورک‌تایمز بار دیگر صدرنشین شد.

رمان «جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» به قلم «دلیا اوئنز»‌ داستان دختری به نام «کیا» و حوادث پیچیده‌ای را که به دنبال کشف جنازه مرد جوانی در شهر محل زندگی این دختر مشهور به «دختر مرداب» به وقوع می‌پیوندد روایت می‌کند. این هفتاد و ششمین هفته از حضور نخستین رمان «دلیا اوئنز» در فهرست رمان‌های پرفروش این نشریه محسوب می‌شود.

رمان «غبار آمریکایی» که چهارمین هفته از حضور خود را در این فهرست پشت سر می‌گذارد این‌بار با یک پله سقوط در جایگاه دوم دیده می‌شود.  در این رمان جنجالی داستان زنی مکزیکی از طبقه متوسط را که پس از کشته‌ شدن همسر خبرنگارش و دیگر اعضای خانوده‌اش توسط یک باند مواد مخدر در مکزیک، به‌همراه پسر هشت‌ساله‌اش به سمت مرز مکزیک و ایالات متحده فرار می‌کند،‌ می‌خوانید.

در رتبه سوم این فهرست نیز رمان «‌مرگ طلایی» نوشته «جی دی راب» که پنجاهمین جلد از سری داستان‌های «‌در کام مرگ» محسوب می‌شود، به چشم می‌خورد.  «‌مرگ طلایی» داستان «ایو دالاس» کارآگاه جنایی را روایت می‌کند که این‌بار درباره پرونده قتلی که توسط سلاحی مخوف و انگیزه‌ای نامشخص صورت گرفته تحقیق می‌کند.

اما جایگاه چهارم و پنجم این فهرست به آثاری که در هفته‌های اخیر از فهرست پنج اثر برتر پرفروش این نشریه خارج شده بودند اختصاص یافته است.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

شش + هفت =