خبرخوب؛ پرسپولیسی‌ها با ۲۰۰ هزار دلار حاضر به ترانسفر هستند!

خبرخوب؛ پرسپولیسی‌ها با ۲۰۰ هزار دلار حاضر به ترانسفر هستند!

زمان انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۰۶:۰۰

به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از خبرورزشی چند روز قبل با یکی از بازیکنان پرسپولیس مشغول گپ و گفت دوستانه و خارج از فضای مصاحبه بودیم که به موضوع جالبی اشاره کرد. این بازیکن گفت: «اکثر بچه‌ها یک پیشنهاد از اروپا دارند. دو، سه نفر می‌گویند از باشگا‌ه‌های بلژیکی پیشنهادی به دست‌شان رسیده و از این رو می‌توانند در پایان فصل از پرسپولیس بروند، اما برای خودمان هم عجیب است که چرا اکثر پیشنهادات از بلژیک برای بازیکنان می‌آید!»

این موضوع را با یکی از مدیران باشگاه مطرح کردیم که گفت: «قرارداد اکثر بازیکنان ما در پایان فصل به اتمام می‌رسد و از آنجا که تمرکز همه بچه‌ها روی قهرمانی در این فصل است، زمان را برای مذاکره جهت تمدید قرارداد، مناسب نمی‌بینیم. از سوی دیگر، بازیکنی که قراردادش در تابستان تمام می‌شود، بدون اجازه باشگاه هم می‌تواند به سایر پیشنهاداتش فکر کند. از این رو، ما هیچ خبری از پیشنهادات سایر باشگاه‌ها به بازیکنان‌مان نداریم هر چند طبیعی است که بازیکنان پرسپولیس بعد از ۳ فصل قهرمانی پیشنهاد داشته باشند.»

علاقه پرسپولیسی‌ها به حضور در لیگ بلژیک یا همان ژوپیلرلیگ عجیب به نظر می‌رسد، زیرا برخی بازیکنان حاضرند با پیشنهاد ۲۰۰ هزار دلاری هم به بلژیک بروند؛ فقط همین که لژیونر شوند، برای‌شان کافی است. قرارداد اکثر بازیکنان پرسپولیس در این فصل بسیار بالاست و از این رو شاید تمایلی به درآمدزایی بیشتر نداشته باشند و بخواهند با حضور در لیگی که علیرضا بیرانوند قرار است از فصل آینده در آن بازی کند، شانس ملی‌پوش شدن خود را بالا ببرند.

به هر حال مدیران باشگاه پرسپولیس باید خودشان را آماده اتفاقات زیادی در پایان فصل از جمله جدایی تعداد زیادی از بازیکنان کنند، زیرا پرسپولیسی‌ها ترجیح می‌دهند در فصل بعد، به جای منتظر ماندن برای دریافت قسطی پول خود، با مرجع دلار قرارداد ببندند و البته زندگی در اروپا را تجربه کنند. از این رو هر پیشنهادی از لیگ‌های اروپایی برسد، بعید است آن را رد کنند به خصوص بلژیک که علاقه عجیبی به آن پیدا کرده‌اند. موفقیت بازیکنان ایرانی که به لیگ بلژیک رفتند، باعث شده راه حضور در این لیگ برای سایر ایرانی‌ها هم باز شود و مشتری بیشتری پیدا کنند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

دو × 5 =