خبرخوب؛ وین رونی: لیورپول شایسته قهرمانی در لیگ برتر است

خبرخوب؛ وین رونی: لیورپول شایسته قهرمانی در لیگ برتر است

زمان انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۰۰

به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از خبرگزاری دانشجو هنوز در مورد نحوه به پایان رساندن این فصل لیگ برتر تردیدهایی وجود دارد و مشخص نیست اتحادیه فوتبال جزیره چه تصمیمی خواهد گرفت. وین رونی با نوشتن مطلبی برای نشریه تایمز مبارزه با ویروس کرونا را مهم ترین اولویت توصیف کرده و مدعی شد لیورپول باید جام قهرمانی را از آن خود کند.

وین رونی نوشت: “جهان با موضوعی جدید روبرو بوده و ما فوتبالی ها نیز با بقیه مردم فرقی نداریم. فوتبال موضوعی است که همه، به ویژه در انگلیس، وقتی از خواب بیدار می شوند به آن فکر می کنند، اما در حال حاضر نباید اولویت اصلی باشد. این بحران بسیار بزرگتر از فوتبال است. اتحادیه فوتبال هفته گذشته اعلام کرد هر باشگاهی باید از بازیکنانش بخواهد در خانه بمانند و در معرض خطر قرار نگیرند، و اینگونه به جای اینکه باشگاه ها هر کدام جداگانه تصمیم گیری کنند، اتحادیه این کار را انجام داد.

اما همچنین ما از سرنوشت باخبریم. اتحادیه فوتبال به وضوح اعلام کرد که فصل به پایان خواهد رسید و این تصمیم منصفانه است. لیورپول قهرمان لیگ برتر خواهد شد. آنها فوق العاده بوده اند. لیورپول تلاش زیادی انجام داده و سزاوار این عنوان است. آیا می توانید تصور کنید ۳۰ سال انتظار بکشید و بعد اینگونه عنوان را از دست بدهید؟ تصمیم درستی گرفته شده است.

اگر فصل تا پایان سال ۲۰۲۰ نیز به طول انجامد جای تعجب نخواهد داشت. فوتبال، مانند هر صنعت دیگری در حوزه ناشناخته ای قرار گرفته و مانند هر صنعت دیگری، باید به توصیه ها گوش فرا داده و تمام اقدامات احتیاطی لازم رعایت کرد. از نظر من پایان دادن فصل با بازی پشت درهای بسته باید رد شود.

وقتی پشت درهای بسته بازی می کنید، این به معنای گردهم آوردن گروه قابل توجهی از افراد است. شما به آمبولانس و پزشک احتیاج دارید. آنها مجبور به کار هستند. ممکن است حضور پلیس نیز مورد نیاز باشد. چرا وقتی آنها می توانند در نقاط دیگر کمک کنند برای یک بازی فوتبال حضور یابند؟

خوشایند نیست در شرایطی بازی کنیم که شاید یک نفر به خاطر شیوع کرونا در حال مرگ بوده یا بسیار بیمار است و ما اینگونه این افراد را از خط مقدم مبارزه با کرونا دور می کنیم.”

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

چهار × 4 =